Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Безкоштовна доставка ОПЛАЧЕНИХ замовлень від 2000 грн
Детальніше
Наша адреса: м. Вінниця
м. Вінниця
Телефони: +38 (093) 920 76 39
Пн-Сб: з 9-00 до 18-00
Нд: вихідний
+38 (093) 920 76 39 Замовити дзвінок

Умови та правила

1. ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ:

Покупець – фізична чи юридична особа, яка має намір придбати товари на сайті Інтернет-магазину.

Зареєстрований покупець — Покупець, який надав Продавцю індивідуальну інформацію (прізвище, ім'я, по батькові, адресу електронної пошти, поштову адресу, номер телефону), яка може бути використана для оформлення Замовлення багаторазово. Ця інформація надається під час оформлення Замовлення.

Продавець - Інтернет-магазин chess-stock.com, що здійснює продаж товарів за допомогою Інтернет-магазину, розміщеного за адресою http://chess-stock.com.

Інтернет-магазин — інтернет-сайт, на якому будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом та цінами на Товари, вибрати певний Товар, спосіб оплати та доставки Товарів, оформити Замовлення.

Товар — це об'єкт купівлі-продажу, представлений до продажу в Інтернет-магазині за допомогою розміщення у відповідному розділі Інтернет-магазину.

Замовлення — оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною адресою Товарів, вибраних в Інтернет-магазині.

Артикул - позначення Товару, присвоєне Виробником.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

  Дані Умови продажу товарів в Інтернет-магазині (далі «Умови») визначають порядок купівлі Товарів через Інтернет-магазин фізичними або юридичними особами, які далі називаються «Покупцем»; при спільній згадці Продавець та Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо – «Сторона».

Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що має необхідну право- та дієздатність, а також всі права та повноваження, необхідні та достатні для укладення та виконання договору купівлі-продажу.

Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується із цими Умовами.

Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, у зв'язку з чим Покупець зобов'язується регулярно відстежувати зміни в Умовах, розміщених на сторінці Інтернет-магазину.

Покупець погоджується із цими Умовами шляхом оформлення Замовлення.

3.РЕЄСТРАЦІЯ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ:

Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем під час реєстрації.

Покупець, який зареєструвався в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіну та паролю. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця. Передача Покупцем логіну та паролю третім особам заборонено, Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки у разі передачі логіну та пароля третім особам.

Покупець дає згоду на отримання рекламної інформації від продавця будь-якими каналами зв'язку (телефон, електронна пошта тощо) та передачу контактної інформації третім особам для доставки рекламної інформації.

Особисті відомості, передані в розпорядження Інтернет-магазину при реєстрації або будь-яким іншим чином, без дозволу користувачів не передаватимуться третім організаціям та особам за винятком ситуацій доставки рекламної інформації і коли цього вимагає закон або судове рішення.

4.ОФОРМЛЕННЯ І ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:

При оформленні Замовлення Покупець підтверджує, що ознайомлений із правилами продажу Товарів через Інтернет-магазин та надає Продавцю інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.

Продавець виконує підготовку та відвантаження замовлених Товарів після отримання оплати.

У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товару перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця за контактними даними Продавця, опублікованими на сайті Інтернет-магазину.

5. ОПЛАТА ТОВАРУ:

Ціни в Інтернет магазині вказані за одну одиницю товару.

Замовити можна тільки товар, для якого на момент замовлення вказано позитивну кількість на складі.

Оплата Товару Покупцем здійснюється у валюті, в якій ціна Товару була вказана на сайті Інтернет-магазину на момент оформлення замовлення.

Платником має бути сам Покупець. Оплати від третіх осіб не приймається. Оплата допускається лише одним із способів, запропонованих на сайті Інтернет-магазину під час оформлення замовлення. Інші методи оплати недоступні.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним з оплати Покупцем замовлених Товарів.

6. ДОСТАВКА:

Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати та часу доставки, зазначених у відповідному Замовленні, проте допускаються затримки у доставці через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця у момент передачі йому Товару та проставлення Покупцем підпису у документах, що підтверджують доставку Замовлення.

Щоб уникнути випадків шахрайства при врученні передплаченого Замовлення, покупець повинен пред'явити документ, що засвідчує особу.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Обмін та повернення Товару здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Можливість обміну або повернення товару узгоджується за номером телефону, опублікованим на сайті Інтернет-магазину.

8. ГАРАНТІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:

- неправильної вказівки персональних даних,

- неправомірні дії третіх осіб.

Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, вказаних ним під час реєстрації в Інтернет-магазині.

Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після набуття чинності Умов, внаслідок подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити та запобігти розумним заходам.

В інших випадках, не передбачених п. Умовами, невиконанням або неналежним виконанням своїх зобов'язань, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

9. ІНШІ УМОВИ:

До відносин між Покупцем та Продавцем застосовуються положення чинного законодавства.

Покупець гарантує, що всі умови цих умов йому зрозумілі, і він приймає їх у повному обсязі.

У разі виникнення позитивних відгуків або претензій з боку Покупця він має звернутися до Продавця на електронну адресу, вказану на сайті Інтернет-магазину.

Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів. У разі неможливості недосягнення угоди спір буде передано на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства.

Недійсність або недотримання однієї із Сторін будь-якого положення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень Умов.

Якщо Покупець не згоден хоча б з одним із положень цих Умов, він не має права користуватися Інтернет-магазином.