Дерев'яніШахові фігури Dubliner Montgoy Paduk, червоне дерево (Індія)
Ексклюзивний набір шахових фігур Dubliner Montgoy Paduk відрізняється дуже елегантним та вишуканим стилем. Фігури майстерно виріза..
17 270 грн
Шахові фігури Єгипет (Коричневі)
У цього набору фантастичне співвідношення ціни та якості фігур і все це ручна робота Українських майстрів. Персонажі максимально д..
7 500 грн
Шахові фігури ЗСУ (Коричневі)
Шахові фігури дерев'яні ЗСУ (Збройні Сили України) виготовлені у вигляді війскових. Всі фігури від короля до пішаки виточуються на..
7 500 грн
Шахові фігури Німецький Стаунтон №5 (Чорні)
У цього набору фантастичне співвідношення ціни та якості фігур. Білі фігури виготовлені із самшиту, чорні стилізовані під ебенове ..
2 835 грн
Лідер продажів!
Шахові фігури Олександр №6
Шахові фігури Олександр №6
Ексклюзивні шахові фігури Олександр відрізняються елегантним та вишуканим стилем. Фігури майстерно вирізані, відшліфовані, відполі..
3 680 грн
Шахові фігури Олександр №6 (+два додаткові ферзі)
Ексклюзивні шахові фігури Олександр відрізняються елегантним та вишуканим стилем. Фігури майстерно вирізані, відшліфован..
3 980 грн
Шахові фігури Шейх №6, чорні (Індія)
Ексклюзивний набір шахових фігур Шейх відрізняється елегантним та вишуканим стилем, який цінується знавцями. Фігури майстерно вирі..
7 550 грн
Шахові фігури Німецький Стаунтон 6 (коричневі)
Шахові фігури Стаунтон відповідно до шахових правил є єдиним типом шахових фігур, які можуть використовуватися в офіційних шахових..
2 970 грн
Шахові фігури Загреб №6, коричневі (Індія)
Шахи Загреб часто використовувалися на турнірах найвищого рівня у 1950-60 роках. Свою сьогоднішню назву вони отримали після турнір..
4 950 грн
Лідер продажів!
Шахові фігури Стаунтон 6 (лаковані)
Шахові фігури Стаунтон 6 (лаковані)
Фігури Стаунтон №6 - шахи ручної роботи, виконані в класичному стилі з натурального цільного дерева. Фігури виготовлені їх дерева ..
875 грн
Лідер продажів!
Шахові фігури Німецький Стаунтон 5 (Польща)
Шахові фігури Німецький Стаунтон 5 (Польща)
Фігури виготовлені їх дерева граб, ретельно відшліфовані, завдяки чому їх зручно тримати в руці. Знизу обшиті фетром, що спри..
4
1 100 грн
Лідер продажів!
Шахові фігури Стаунтон 6 (Польща)
Шахові фігури Стаунтон 6 (Польща)
Фігури Стаунтон №6 - шахи ручної роботи, виконані в класичному стилі з натурального цільного дерева, обтяжені металевим сердечнико..
1
940 грн
Шахові фігури Німецький Стаунтон №5, коричневі (Індія)
 Шахові фігури Стаунтон відповідно до шахових правил є єдиним типом шахових фігур, які можуть використовуватися в офіційних ш..
2 770 грн
Шахові фігури Колумбійські №6, чорні (Індія)
Шахові фігури Колумбійські №6 - це дуже добре збалансований і точно вирізаний набір шахових фігур від індійських майстрів, ручної ..
6 560 грн
Лідер продажів!
Знижка: -8%
Шахові фігури Стаунтон №7 (Польша)
Шахові фігури Стаунтон №7 (Польша)
Фігури Стаунтон №7 - шахи ручної роботи польських майстрів виробництва Мадон. Фігури виконані в класичному стилі з натурального ці..
1
950 грн 870 грн
Лідер продажів!
Шахові фігури Стаунтон №5 (Польща)
Шахові фігури Стаунтон №5 (Польща)
Фігури Стаунтон №5 - шахи ручної роботи, виконані в класичному стилі з натурального цільного дерева, обтяжені металевим сердечнико..
810 грн
Показано з 1 по 16 із 43 (3 сторінок)
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber