Сімейні настільні ігри

Сімейні настільні ігри

Сімейні гри – це найуніверсальніший жанр ігор. Він не має вікових обмежень й дозволяє зібратись за столом всією родиною: від малюків до бабусь й дідусів. Це чудова нагода провести час разом, адже ніщо так не зміцнює сімейні відносини, як спільне заняття, особливо у вигляді захоплюючих ігор!

Основна кількість сімейних настолок не потребують тривалої підготовки й складного інвентаря. Вони геніально прості, цікаві та зрозумілі людям з абсолютно різним культурним кодом (усі ми зростаємо у різний час). В них дуже весело й легко грати, а партії не займають багато часу.Лідер продажів!
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Каркассон - нестаріюча класика настільних ігор. Гра вийшла далекого 2000 року. Вона справила справжній фурор у геймдизайні та сфор..
780 грн
Настільна гра Level 10. Десятий рівень (Geekach Games)
Кооперативний картковий філлер, оформлений у стилі восьмибітної відеогри. Настільна гра «Level Ten» - редизайн 2022 року швидкої к..
325 грн
Настільна гра Sweet & Spicy. Битва котиків (Geekach Games)
Швидка карткова гра на блеф, суміш знаменитих «UNO» та «Вірю-не-вірю». Якщо ви шукаєте просту, але захопливу гру для сімейних поси..
475 грн
Настільна гра Голодна мавпа (Hungry Monkey) Geekach Games
Захопливий картковий філлер, в якому гравці наввипередки намагаються позбутися своїх карт. Настільна гра «Hungry Monkey» вийшла в ..
475 грн
Настільна гра Двергар (Granna)
Ігровий процес DwergarУ грі ви зустрінете три основні типи дворфів;шахтарі (оранжеві міпли);ковалі (білі міпли);інженери (фіолетов..
1 699 грн
Настільна гра Еліас Сімейний (Tactic)
ІГРОВИЙ ПРОЦЕСЯкщо в поясненні або відгадуванні беруть участь діти, використовуються загальні картки, а якщо тільки дорослі - карт..
849 грн
Настільна гра Еліас Сімейний. Дорожня версія (Tactic)
ПОЛЕ З РУЛЕТКОЮУ «Family Alias» кожен грає сам за себе. У свій хід гравець розкручує рулетку - на кого вкаже стрілка, той і буде в..
349 грн
Настільна гра Зоо регата (BombatGames)
МОРСЬКА ГОНКА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИАзартна гра для всієї родини. Настільна гра «ZOOрегата» пропонує учасникам зробити кругосвітню подор..
490 грн
Настільна гра Каркасон для дітей (My First Carcassonne) FeelIndigo
ДИТЯЧА ВЕРСІЯ КАРКАССОНАВерсія знаменитої гри «Каркассон», розроблена спеціально для дітей у віці від чотирьох років. У 2009-10 ро..
750 грн
Настільна гра Квакнуті музики (FeelIndigo)
Квакнуті музики гра. Картковий філлер про дивакуватих музикантівШвидка карткова гра про створення музичної групи. Настіл..
210 грн
Настільна гра Мексиканський експрес (Tactic)
Як грати в Мексиканський потяг?Всі отримують фішки і по черзі викладають їх по принципу доміно або у власний ряд, або в спільний, ..
999 грн
Настільна гра По всім фронтам. Звірі на війні (Air, Land, and Sea: Critters at War)
На трьох фронтахНа початку партії на стіл викладаються 3 карти фронтів у довільному порядку: моря, повітря та землі. Гравці отриму..
525 грн
Настільна гра Попелюшка (Granna)
Як і в казці про Попелюшку, в цій грі дуже важливу роль зіграє годинник. Великий циферблат, розміщений особливим чином в коробці, ..
499 грн
Настільна гра Правда або Дія: Сімейна
Можна не сумніватися, що настільна гра «Правда чи Діло: Сімейна» подарує море задоволення всім учасникам - і дітям, і батькам, і д..
340 грн
Настільна гра Розумний сирник. Дорожня магнітна гра (SmartGames)
Скільки дірок у шматку сиру?Під час гри на ігровому полі буде складатися великий шмат сиру. Яким, звісно, ласі посмакувати мишенят..
429 грн
Настільна гра Руммі Класик (Tactic)
Настільна гра «Руммі Класик» складається з 104 плиток чотирьох мастей і двох джокерів. Всі плитки перевертаються долілиць і перемі..
999 грн
Показано з 1 по 16 із 34 (3 сторінок)
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber