Настільні ігри головоломки

Настільні ігри головоломки

Настільні ігри головоломки - один із найпопулярніших жанрів настільних ігор. Це не лише чудовий спосіб веселого проведення часу, але й відмінний метод розвитку логіки. Завдяки своїй портативності їх можна взяти із собою в дорогу, до друзів, на природу, вони стануть веселим доповненням для кожного свята й будуть корисним подарунком не лише для дітей, але й для дорослих.

Ігри на будь-який смак На нашому сайті наявні різноманітні головоломки, які зацікавлять і дорослих, і дітей.Настільна гра IQ Бум (SmartGames)
IQ БУМ гра-головоломка на розміщення деталей на поліЦікава логічна гра з серії «IQ». Настільна гра «IQ БУМ» - компактна головоломк..
499 грн
Настільна гра IQ Лінк (SmartGames)
Тривимірна логічна головоломка серії IQПрекрасна тривимірна головоломка на укладання деталей. Гра підійде і для дітей, і для дорос..
499 грн
Настільна гра IQ Профі (SmartGames)
Прекрасна тривимірна головоломка на укладання деталей. Гра підійде і для дітей, і для дорослих. Вона тренує логічне, просторове і ..
499 грн
Настільна гра IQ Стрілки (SmartGames)
ривимірна логічна головоломка серії IQПрекрасна тривимірна головоломка на викладання деталей. Гра підійде і для дітей, і для ..
399 грн
Настільна гра IQ Схеми (SmartGames)
IQ Схеми - збери свою мережуВ IQ Схеми гравцеві пропонується розмістити на полі деталі пентаміно з додатковими лініями, схожими на..
499 грн
Настільна гра IQ Твіст (SmartGames)
IQ Твіст (IQ Twist) – головоломка з особливостямиМета головоломки IQ Твіст (IQ Twist) - зуміти розмістити всі її деталі на ігровом..
399 грн
Настільна гра Абалон (Asmodee)
«Abalone» гра: боротьба сумо з кулькамиУчасники вибирають, якими кульками вони гратимуть - білими або чорними. На початку партії к..
999 грн
Настільна гра Азул: Майстер Шоколатьє (Next Move Games)
ШВИДКА ПІДГОТОВКАНа початку гри учасники отримують планшети. Навколо центру столу викладаються диски вітрин: дев'ять дисків при гр..
1 999 грн
Настільна гра Вперед, за горіхами! (SmartGames)
Вперед, за горіхами гра. Соло-головоломкаНастільна гра «Squirrels Go Nuts!» - цікава соло-головоломка про білочок і горі..
649 грн
Настільна гра Дельфіни-акробати. Дорожня магнітна гра (SmartGames)
Зануримось у хвиліКожен, кому потрапить в руки ця чудова головоломка, обов'язково захоче помилуватися морськими улюбленцями і розт..
399 грн
Настільна гра Замок логіки (SmartGames)
Логіка для наймолодшихДітки від трьох років будуть з радістю виконувати завдання з буклету, будуючи власний замок зі шпилями та ві..
899 грн
Настільна гра Квадрильйон (SmartGames)
Квадрильйон Гра-головоломка для дітей і дорослихУ буклеті міститься безліч завдань наростаючої складності. І якщо з початковими вп..
899 грн
Настільна гра Колір код (SmartGames)
Дане видання порадує гравців незвичайними прозорими плитками з різнокольоровими геометричними фігурами.У комплекті 100 завдань різ..
899 грн
Настільна гра Маленький червоний капелюшок (SmartGames)
Маленький Червоний Капелюшок гра-лабіринт з чудовими компонентамиДане видання порадує гравців тривимірними пластико..
999 грн
Настільна гра Мисливці за привидами (SmartGames)
Злови привид променем ліхтарика!Гра-головоломка, яка пропонує пополювати на привидів. У настільну гру «Ghost Hunters» може грати о..
649 грн
Показано з 1 по 16 із 36 (3 сторінок)
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber