Учитесь побеждать красиво. Книга вторая (Афек Йоханан)

Артикул:
3938
Наявність:
Є в наявності

440 грн


Автор
Йоханан Афек
Рік видання
2020
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

Йоханан Афек – міжнародний майстер у практичній грі, який має титули майже у всіх областях шахів, включаючи звання гросмейстера з композиції. Протягом своєї довгої та успішної кар'єри Афек був укладачем та вирішувачем, гравцем та організатором, а також арбітром та тренером.

Рішення етюдів давно і міцно зарекомендувало себе як дуже ефективний метод вдосконалення в шахах. У книзі «Вчіться перемагати красиво» один із найвидатніших етюдистів світу Йоханан Афек ділиться своїми найкращими творами.

     Розпаліть свою уяву, отримайте більш глибоке уявлення про шахову геометрію та розвивайте більш тонке почуття потенціалу фігур, намагаючись знайти ідеї у сотнях етюдів та комбінацій у цій книзі. Або ж просто захоплюйтеся приголомшливими шаховими ідеями та ходами!

З передмови гросмейстера Еміля Сутовського: «Книга, яку ви тримаєте в руках, сповнена енергії; вона свіжа і написана з великою любов'ю та пристрастю до гри. Йоханан любить ділитися своїми знаннями і радо запрошує нас у свій чарівний світ».

   Для широкого кола любителів шахів.

Книги

Автор
Йоханан Афек
Рік видання
2020
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
224
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Система Цукерторта. Дебют ферзевых пешек
В книге на примерах из современной практики подробно рассматривается система Цукерторта в дебюте ферзевых пешек, которая хорошо по..
490 грн
Вместе с Мамедьяровым (Кузьмин А.)
  Збірка тестів відомого теоретика та тренера продовжує серію, в якій уже виходили дві книги - "Разом із Морозевичем" та..
490 грн
Приемы игры в эндшпиле (Дреев А.)
   Нова робота відомого гросмейстера, тренера та теоретика А. Дрєєва присвячена типовим прийомам гри в ендшпілі. Ун..
440 грн
С Каспаровым год за годом, ход за ходом (Никитин А.)
Як розвинути своєрідний талант дитини, як допомогти їй стати сильним шахістом, які труднощі і навіть небезпеки чатують на цьому шл..
490 грн
Виктор Купрейчик: Иду на вы (Барский В.)
 Ім'я Віктора Давидовича Купрейчика (1949-2017) стоїть в одному ряду з такими віртуозами атакуючих шахів, як Адольф Андерсен,..
560 грн
От друзей и коллег. Книга памяти Марка Дворецкого (Барский В.)
Вихід цієї книги присвячений 70-річчю від дня народження заслуженого тренера Марка Ізраїлевича Дворецького (1947-2016).  Перш..
490 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber