Теория и практика миттельшпиля (Панченко А.)

Артикул:
3186
Наявність:
Є в наявності

540 грн


Автор
Панченко А.
Рік видання
2014
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

   Підручники видатного тренера гросмейстера Олександра Панченка ґрунтуються на матеріалах лекцій, які він читав на заняттях, завдяки яким були виховані десятки шахістів екстра-класу. У теоретичних розділах торкається кола важливих і складних, все ще недостатньо вивчених тем, а комплекс вправ максимально наближений до умов турнірної боротьби і дозволяє вивчити і вдосконалити навички, необхідні для досягнення успіху в сучасних шахах. При роботі над другим виданням «Теорії та практики міттельшпиля» один із найкращих вихованців школи Панченка, гросмейстер Артем Тимофєєв вніс необхідні уточнення та доповнення, а також підготував написаний учителем новий розділ про атаку.

Книги

Автор
Панченко А.
Рік видання
2014
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
272
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Моя система на практике (Нимцович А.)
    На книгах Німцовича навчалося не одне покоління шахістів, так як важко знайти інший такий чудовий підручник позиційної гри. Сп..
550 грн
Тайны мышления шахматиста (Котов А.)
 Книга видатного гросмейстера та блискучого популяризатора шахів Олександра Котова вже давно набула культового статусу. Розпо..
380 грн
Инициатива. Позиционная жертва
    В монографии достаточно широко рассматриваются важные вопросы ведения активной целенаправленной игры. Приведено большое количе..
330 грн
Борис Спасский. Ход за ходом (Франко З.)
    10-й чемпион мира Борис Спасский - один из величайших шахматистов в истории. Эпический "Матч столетия" между Борисом Спасским ..
490 грн
Современные шахматы: взгляд изнутри. 2019 год (Глуховский М.)
Книга заснована на обраних матеріалах, свої найкращі партії коментують Володимир Крамник, Олександр Грищук, Ян Непомнящий, Дін Ліж..
490 грн
Учитесь побеждать красиво. Книга первая
    Йоханан Афек – международный мастер в практической игре, который обладает титулами почти во всех областях шахмат, включая зван..
440 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber