Тактика для всіх (Боднар М.)

Лідер продажів!
Артикул:
2503
Наявність:
Є в наявності

250 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

      Дана книга про тактику в шахах, автор якої заслужений тренер України з шахів вінничанин Микола Боднар. Працюючи тренером у Вінницькій шаховій школі, він підготував багатьох чемпіонів і призерів чемпіонатів світу, Європи та України, гросмейстерів і майстрів. 
     У цій книзі зібрано 1000 кращих позицій минулого і сьогодення. По двісті позицій для 4-го, 3-го, 2-го, 1-го розрядів і КМС, МС, ММ. Приклади в книзі підібрані на різні теми, щоб розвиток тактичного мислення було наближено до реальної практичної гри з різними тактичними прийомами.

   Дана книга принесе користь як початківцям так і професіоналам.

   

 

 

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
1000 учебных матовых комбинаций (Алонсо Л.)
Книга досвідченого тренера Луїса Мігеля Алонсо є докладним початковим курсом шахової тактики.Ви познайомитеся з найважливішими так..
440 грн
1000 шахматных этюдов
   Книга містить 1000 обраних популярних шахових етюдів. Автор збірки, 14-кратний чемпіон світу з шахової композиції, міжнародний ..
450 грн
Шахматная тактика для совершенствующихся (Псахис Л.)
Сильний шахіст повинен бути, серед іншого, майстерним тактиком. Видатний гросмейстер і найдосвідченіший тренер Лев Псахіс - один і..
490 грн
Лідер продажів!
Учебник шахматных комбинаций. Том 1а (Иващенко С.)
Учебник шахматных комбинаций. Том 1а (Иващенко С.)
Книга призначена для навчання дітей шляхом занять із викладачем чи батьками. Книга розрахована досить тривалий період навчання, ..
270 грн
500 избранных шахматных комбинаций
В книге представлены яркие образцы комбинационного творчества чемпионов мира и других шахматистов, причем особое внимание уделено ..
540 грн
Тест-учебник для шахматных эрудитов (Безгодов А.)
Ця книга - найнезвичайніший тест-підручник із шахів з усіх існуючих. Вона призначена для тих людей, які самі не мають великого та ..
220 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber