Шахматы. Оценка позиции и план

Артикул:
2671
Наличие:
Нет в наличии

330 грн


Скидка 10% на книги с купоном Books10%

    Книга багаторазового чемпіона світу з шахів А. Карпова і майстра А. Мацукевича присвячена одній з найбільш глибоких і до кінця не вивчених тем - пошуку алгоритму для оцінки позиції і, як наслідок, вибору вірного плану.
      Розрахована на кваліфікованих шахістів.

 

 

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Шахматный практикум для совершенствующихся. Развивайте фантазию и расчет! Предисловие Давида Навары
   Підручник, який ви тримаєте в руках, автор готував довго і ретельно, відбираючи найбільш методично цінні, повчальні і цікаві по..
420 грн
Шахматы. Мастерство позиционной игры
   Позиційні жертви, поліпшення положення фігур, захист важких позицій, профілактика, побудова і руйнування фортець - це і дещо ін..
310 грн
Сицилианский миттельшпиль. Атаки на разных флангах
   Як навчитися добре грати Сицилійський захист? Можна взяти дебютні довідники, спробувати вибрати і запам'ятати потрібні варіанти..
480 грн
Играй (не) как компьютер. Как добиться успеха в современных шахматах
    Нова книга авторитетного гросмейстера і тренера присвячена самому актуальному питанню: як зробити роботу з комп'ютером максима..
490 грн
Борьба стратегических планов. 75 современных партий
Автор книги, міжнародний майстер Максим Четверик, зачіпає важливий аспект теорії шахів, що стосується позиційної гри. У більшо..
440 грн
Шахматный блиц: секреты успеха
Впервые в истории мировых шахмат выходит книга, посвященная уникальному явлению — молниеносной игре в шахматы, или блицу. Автор, м..
390 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0