Шахматы: от самообладания к победе. Шахматы глазами врача и психолога (Вайзман Н.)

Артикул:
2550
Наличие:
В наличии

240 грн


   У книзі професора Вайзмана Н. П. вперше в науково-популярній формі обґрунтовані проблеми лікарсько-психологічного контролю в шаховому спорті. Описуються змінені стани свідомості, що ведуть до програшу, здавалося б, виграної позиції і партії, а також інші парадокси шахової гри. Фіксуються дезадаптаційні і невротичні реакції шахістів, судинні порушення, як профпатології осіб розумової праці. Розглядаються електрофізіологічні дослідження мозку під час гри, вплив допінгу і гіпнозу в шаховому спорті. Даються психогігієнічні і психотерапевтичні рекомендації. Обговорюються і інші шахові питання з медико-психологічних позицій. Книга буде цікава не тільки кваліфікованим шахістам, тренерам, суддям, викладачам шахів в школі, організаторам змагань, спортивним лікарям і психологам, але і батькам дітей, що займаються шаховим спортом, а також широкому колу любителів шахів.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Шахматная школа Владимира Крамника (Гулиев С.)
Четырнадцатый чемпион мира Владимир Крамник является ярким представителем классического направления в шахматном искусстве. В его т..
170 грн
Шахматы. Оценка позиции и план
    Книга багаторазового чемпіона світу з шахів А. Карпова і майстра А. Мацукевича присвячена одній з найбільш глибоких і до кінця..
330 грн
Шахматная школа Акибы Рубинштейна ( Кмох Г.)
Гениальный польский гроссмейстер Акиба Рубинштейн внес значительный вклад в развитие шахматного искусства. Принципы позиционной шк..
180 грн
Шахматный практикум для совершенствующихся. Развивайте фантазию и расчет! (Конопка М.)
   Підручник, який ви тримаєте в руках, автор готував довго і ретельно, відбираючи найбільш методично цінні, повчальні і цікаві по..
420 грн
Секреты практических шахмат(Нанн Дж.)
   На Заході ця книга гросмейстера Джона Нанна - претендента на світову корону, олімпійського чемпіона в складі збірної Англії і з..
500 грн
Шахматы. Мастерство позиционной игры
   Позиційні жертви, поліпшення положення фігур, захист важких позицій, профілактика, побудова і руйнування фортець - це і дещо ін..
310 грн
0
0