Книга "Шахи на сцені та за лаштунками (Авербах Ю.)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5950
Наявність:
Є в наявності

430 грн


Рік видання
2003
Палітурка
Тверда
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

«Сподіваюся, ця збірка дозволить читачеві не лише познайомитися з моєю творчістю, а й краще пізнати нашу велику гру. У якій, за словами стародавніх мудреців, перемагає розум.

Я нескінченно вдячний нашій чудовій грі. Не стільки за радість успіхів та перемог, скільки за радість творчості. Шахи, як любов і музика, можуть робити людину»  Авербах Ю.

Більшість першої половини книги займають партії, прокоментовані автором. Важливо, що коментарі є живими, не обмеженими сухими значками.

Боротьба ідей, зіткнення задумів та стилів, психологічні нюанси, — суттєві чинники, які часто визначають результат. У своїх примітках автор приділяє їм належну увагу.

Кількість партій у книзі не дуже велика – 64. Символічне число. За їх підбору, автор, за його словами, прагнув привести найпам'ятніші, що відображають його творчий шлях та розуміння шахів.

Автор знає шаховий світ, як ніхто інший. Не лише із зовнішнього, парадного боку, а й внутрішнього, закулісного. Звідси й назва книги.

Книги

Рік видання
2003
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
320
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Міжнародний шаховий турнір у Москві 1925 (Боголюбов Є.)"
Один із найбільш легендарних турнірів в історії шахів. Сузір'я імен: перше місце - Є. Боголюбов, друге - Ем. Ласкер, третє - Х.Р. ..
480 грн
Книга "Російський сфінкс. Олександр Алехін (Воронков С.)"
Нова робота відомого шахового історика та письменника Сергія Воронкова – це книга-одкровення, книга-сенсація! Перед нами по суті п..
830 грн
Книга "Олександр Алехін: партія з долею (Землелова С.)"
Олександр Альохін – геній комбінацій, рекордсмен з гри наосліп, єдиний не переможений за життя чемпіон світу. Людина з важкою і не..
390 грн
Книга "Практичний репертуар для чорних. Кf6, g6, d6. Англійське, Реті, Пірца-Уфімцева та інші. Том 1 (Корнєв А.)"
У першому томі своєї роботи гросмейстер Олексій Корнєв розпочинає розгляд дебютного репертуару для чорних на основі перших ходів K..
690 грн
Книга "Макс Ейве: життя та гра (Ліндер І.М., Ліндер В.І.)"
Макс Ейве (1901-1981) - 5-й чемпіон світу з шахів (1935-37). Серед шахових професіоналів він багато років мав славу любителя, а се..
340 грн
Книга "Кінь Калігули. Шахові есе (Сосонко Г.)"
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) – міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського..
510 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber