Шахматы. Мастерство позиционной игры

Артикул:
2699
Наличие:
Нет в наличии

310 грн


   Позиційні жертви, поліпшення положення фігур, захист важких позицій, профілактика, побудова і руйнування фортець - це і дещо інше необхідно кожному любителю і навіть професіоналові, щоб поліпшити свої турнірні результати і підвищити рейтинг. Все це ви знайдете в підручнику чемпіона світу серед юнаків, американського гросмейстера Данила Народицького, який виявився не тільки шаховим вундеркіндом, але і прекрасним природженим літератором, здатним чітко і виразно пояснити читачеві суть позиційних шахів. 

   Читати таку книгу і цікаво, і повчально. Передмова дворазового чемпіона СРСР Льва Псахіса.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Что должен каждый знать о миттельшпиле
    Книга видатного шахіста, літератора і педагога Зігберта Тарраша присвячена найбільш захоплюючою стадії партії - міттельшпілю. ..
215 грн
Сицилианский миттельшпиль. Атаки на разных флангах
   Як навчитися добре грати Сицилійський захист? Можна взяти дебютні довідники, спробувати вибрати і запам'ятати потрібні варіанти..
540 грн
Играй (не) как компьютер. Как добиться успеха в современных шахматах
    Нова книга авторитетного гросмейстера і тренера присвячена самому актуальному питанню: як зробити роботу з комп'ютером максима..
490 грн
Борьба стратегических планов. 75 современных партий
Автор книги, міжнародний майстер Максим Четверик, зачіпає важливий аспект теорії шахів, що стосується позиційної гри. У більшо..
480 грн
Шахматный блиц: секреты успеха
Впервые в истории мировых шахмат выходит книга, посвященная уникальному явлению — молниеносной игре в шахматы, или блицу. Автор, м..
500 грн
Стратегия и психология современных шахмат
Книга, написанная выдающимся гроссмейстером Борисом Гулько, единственным в истории чемпионом и СССР и США, участником матчей прете..
395 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0