Шахматы. Как тренироваться будущим мастерам (Калинин А.)

Артикул:
2295
Наявність:
Продано

290 грн


Автор
Калинин А.
Рік видання
2015
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

Книга гросмейстера Олександра Калініна присвячена питанням удосконалення. Простежуючи становлення шахіста від початківця рівня майстра, автор, грунтуючись на особистому досвіді, розкриває сутність різних методів підготовки, попереджає про можливі помилки на цьому шляху. Переважна більшість матеріалів книги ніде раніше не публікувалися і побачать світ уперше. У наш час, перенасичена комп'ютерними прийомами тренування, поява книги, що розповідає про методи вдосконалення з «людської» точки зору, безсумнівно, становитиме інтерес для тренерів та любителів шахів усіх рівнів. 

Книги

Автор
Калинин А.
Рік видання
2015
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
224
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Стратегия шахмат. Практикум 2
Надеемся, что читатель по достоинству оценил первый том практикума по шахматной стратегии испанских авторов – гроссмейстера Альфон..
420 грн
Штурм королевских бастионов (Яковлев Н.)
Ще одна книга майстра Н.Г. Яковлєва присвячена одному з відносно мало вивчених прийомів гри в середині шахової партії - атаці при ..
280 грн
Шахматы. Работа над ошибками (Попов В.)
У підручнику викладено метод, що пройшов успішну перевірку на заняттях із молодими гравцями. Спеціально підібрані практичні прикла..
350 грн
Как стать шахматным мастером
   Книга чемпіона світу з шахів Макса Ейве - чудовий підручник для тих любителів, хто вже знайомий з правилами гри. Структура книг..
350 грн
Шахматы. План в миттельшпиле (Яковлев Н.)
 Цей оригінальний шаховий підручник покликаний розвинути у читача стратегічні навички та, таким чином, підвищити його розумін..
440 грн
Шахматы. Ключ к победе
Книга предназначена для всех тех, кто сохранил веру в способность самосовершенствования и хочет повысить свою практическую силу. Е..
390 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber