Шахматный учебник (Пожарский В.)

Артикул:
2922
Наявність:
Продано

540 грн


Видавництво
Феникс
Автор
В. Пожарський
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

     Шаховий підручник призначений для бажаючих вдосконалити свою гру (від початківців до першорозрядників) і шахових тренерів. Він являє собою систематичний курс шахів (крім дебютів), включаючи загальні відомості про шахову гру, шаховий спорт, різні види переваг в шаховій партії, комбінації, атаку на короля, техніку ендшпіля, основи стратегії. Тренер, маючи цю книгу, може працювати з учнями "в автономному режимі", залучаючи додатково довідники по дебютам і турнірні збірники. Учбовий матеріал спирається в основному на партії - шедеври світових шахів. Книга також містить безліч прикладів з дитячих турнірів з типовими помилками, що важливо для шахістів молодших розрядів. По основних розділах підручника наводяться численні вправи (завдання для самостійного рішення), В кінці книги даються відповіді.

    Розрахована на дітей середнього шкільного віку і може бути використана широким колом любителів шахів і кваліфікованих шахістів незалежно від віку. 

Книги

Видавництво
Феникс
Автор
В. Пожарський
Рік видання
2016
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
414
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Шахматный учебник на практике (Пожарский В.)
  «Шаховий підручник на практиці» призначений для шахових тренерів і шахістів-розрядників, які бажають підвищити клас гри шля..
450 грн
2000 шахматных задач. 1 часть
Решебник. Связка, двойной удар. 1-2 разряд, 1700-2000 Elo. Этот сборник шахматных задач и комбинаций – продолжение серии «Решебник..
150 грн
2000 шахматных задач. 2 часть
Перед вами 2-й збірник шахових задач і комбінацій в серії «Решебники для розрядників». Тут представлені дві теми: ВІДВОЛІКАННЯ і З..
150 грн
2000 шахматных задач. 3 часть
Решебник. Шахматные комбинации. 1-2 разряд, 1700-2000 Elo. 3-я книжка серии «Решебники для разрядников» обогатит вас более изыскан..
150 грн
Лідер продажів!
Мат в 3 хода (Ромашов А., Терлецкий О.)
Мат в 3 хода (Ромашов А., Терлецкий О.)
Шаховий посібник для початківців, задачки (мат в 3 ходи). Буде хорошим помічником для тренерів, котрі працюють з початківцями. М..
80 грн
Практикум майбутнього шахового чемпіона
    Пропонований посібник включає завдання, у яких поєднано теорію з практикою. Видання дозволить читачеві ще більше просочитися к..
60 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber