Шаховий набір Візантійський (Bizant)

Лідер продажів!
Артикул:
5649
Наявність:
Є в наявності

3 890 грн


Виробник
Польща (Мадон)
Матеріал дошки
Дерево ( червоне дерево, платан)
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

Унікальні шахи Візантійські (Bizant) зроблені вручну, польськими майстрами, з кращих зразків червоного і вишневого дерева. Темні поля ретельно пофарбовані в колір червоного дерева, а світлі поля мають натуральний колір дерева бук і покриті багатошаровим лаком. Шахова дошка виконана за технікою інтарсія це коли два види шпону світлий і темний вручну приклеюються до дошки і утворюють ігрові клітини. Шахова дошка складається посередині, всередині оброблена зеленою оксамитовою тканиною і має осередки для зручного зберігання кожної фігури. На перший погляд в цій моделі кидається в очі силует фігури короля і її висота -140мм. Всі фігури ретельно відшліфовані, з ідеально гладкою полірованою поверхнею.

Класичний варіант настільної гри - шахи Візантійські (Bizant) отримали свою назву на честь Візантійської імперії. При розробці дизайну шахів і їх декоруванні були використані окремі стилістичні рішення властиві живопису стародавньої Візантійської імперії. Безперечно, вдалим стане рішення купити Шахи Візантійські (Bizant) в якості презенту для любителів мистецтва. Крім дорогих матеріалів, з яких зроблена ця настільна гра (червоне дерево), вона порадує власника майстерно виконаною ручною різьбою і візантійським мозаїчним орнаментом, який опоясує кожну фігуру на шаховому полі. Цей орнамент і використана техніка мозаїки свого часу прославили візантійські майстри, які використали їх при декоруванні релігійних споруд в Константинополі.

Характеристики

Виробник
Польща (Мадон)
Матеріал дошки
Дерево ( червоне дерево, платан)
Матеріал фігур
Дерево ( вишня)
Розмір дошки
585мм х 585мм
Розмір ігрового поля
510мм х 510мм
Розмір клітинки
62мм
Висота короля
140мм
Висота пішака
75мм
Діаметр короля
45мм
Фігури обтяжені
Так
Вага
3,7кг
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Великі магнітні шахи (Мадон 140А)
Великі магнітні шахи - це якість і краса в одному комплекті. Цей ігровий набір від відомого польського виробника Мадон, що складає..
1 480 грн
Лідер продажів!
Магнітні шахи "Турнірні №3"(Мадон 140B)
Магнітні шахи "Турнірні №3"(Мадон 140B)
Класичні дерев'яні магнітні шахи Турнірні №3 від польського виробника Мадон, які за формою нагадують професійні турнірні шахи, це ..
1 250 грн
Лідер продажів!
Магнітні шахи "Шкільні", 27см х 27см, (Мадон 140S)
Магнітні шахи "Шкільні", 27см х 27см, (Мадон 140S)
Магнітні шахи "Шкільні" - це якість і краса в одному комплекті. Цей компактний ігровий набір від відомого польського виробника Мад..
1 120 грн
Лідер продажів!
Набір шашки на 64 клітинки, 25см х 25см (Мадон-190)
Набір шашки на 64 клітинки, 25см х 25см (Мадон-190)
Набір шашок відомого польського бренду Мадон. Дошка та шашки виготовлені з високоякісної деревини. Всередині дошки є осередки, які..
660 грн
Демонстраційна шахова дошка 85 х 85 (Мадон)
Дана демонстраційна шахова дошка, польського виробника Мадон, призначена для шахових клубів і спеціалізованих класів. Наочна демон..
4 200 грн
Лідер продажів!
Набір шахи + шашки малі, 35см х 35см, (Мадон 165А)
Набір шахи + шашки малі, 35см х 35см, (Мадон 165А)
Набір шахи + шашки Мадон 165А - ручна робота польських майстрів, який являє собою комбінацію двох ігор- шахи і шашки. Шахові фігур..
1
1 140 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber