Шахматная тактика XXI века

Артикул:
2433
Наличие:
В наличии

480 грн


Скидка 10% на книги с купоном Books10%

Нова книга відомого журналіста міжнародного майстра Володимира Барського присвячена методам знаходження типових матових комбінацій. Близько 1000 прикладів (з них 882 - для самостійного рішення) розділені на 10 глав, в кожній з яких «першу скрипку» грає якась конкретна фігура або кілька фігур. Подібну класифікацію, засновану на фінальній матовій картині, запропонував класик радянської та російської шахової журналістики Віктор Львович Хенкін (1923-2010) у своєму бестселері «Последний шах».

При всьому різноманітті шахів матових комбінацій не так вже й багато, близько сотні, з них базових - не більше двох-трьох десятків. Запам'ятати основні схеми під силу навіть не дуже досвідченому шахісту. Численні добре підібрані приклади з партій, зіграних у XXI столітті, показують типові прийоми атаки на короля, вчать знаходити комбінації навіть в безпечних на вигляд положеннях. Книга адресована шахістам-розрядникам: вона може слугувати навчальним посібником для школярів, але буде цікава і дорослим.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0