Шахматная тактика XXI века (Барский В.)

Артикул:
2433
Наличие:
В наличии

445 грн


    Нова книга відомого журналіста міжнародного майстра Володимира Барського присвячена методам знаходження типових матових комбінацій. Близько 1000 прикладів (з них 882 - для самостійного рішення) розділені на 10 глав, в кожній з яких «першу скрипку» грає якась конкретна фігура або кілька фігур. Подібну класифікацію, засновану на фінальній матовій картині, запропонував класик радянської та російської шахової журналістики Віктор Львович Хенкін (1923-2010) у своєму бестселері «Последний шах».

    При всьому різноманітті шахів матових комбінацій не так вже й багато, близько сотні, з них базових - не більше двох-трьох десятків. Запам'ятати основні схеми під силу навіть не дуже досвідченому шахісту. Численні добре підібрані приклади з партій, зіграних у XXI столітті, показують типові прийоми атаки на короля, вчать знаходити комбінації навіть в безпечних на вигляд положеннях. Книга адресована шахістам-розрядникам: вона може слугувати навчальним посібником для школярів, але буде цікава і дорослим.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Заклинатель шахматных фигур. 100 этюдов чемпиона мира Олега Первакова (Ткаченко С.)
  Книга заслуженного мастера спорта Украины по шахматам Сергея Ткаченко посвящена творческому пути гениального этюдиста ..
340 грн
Ферзей моих стремительный уход. Озарения и затмения на шахматной доске (Ноткин М.)
Первая книга известного журналиста, главного редактора журнала «64 – Шахматное обозрение» и сайта ChessPro Максима Ноткина – это с..
390 грн
Самоучитель для шахматистов высокой квалификации (Волокитин А., Грабинский В.)
   Чемпион Всемирной шахматной олимпиады, двукратный чемпион Украины, гроссмейстер Андрей Волокитин и заслуженный тренер..
390 грн
Лидер продаж!
Тактика для всех
Тактика для всех
      Дана книга про тактику в шахах, автор якої заслужений тренер України з шахів вінничанин Микола Боднар. Працюючи тренером у В..
250 грн
1000 учебных матовых комбинаций (Алонсо Л.)
   Книга досвідченого тренера Луіса Мігеля Алонсо є детальний початковий курс шахової тактики. Ви познайомитеся з найважливішими..
440 грн
1000 шахматных этюдов
   Книга містить 1000 обраних популярних шахових етюдів. Автор збірки, 14-кратний чемпіон світу з шахової композиції, міжнародний ..
450 грн
0
0