Шахматная тактика для совершенствующихся (Псахис Л.)

Артикул:
2705
Наличие:
В наличии

490 грн


   Сильному шахісту необхідно бути, серед іншого, майстерним тактиком. Видатний гросмейстер і досвідчений тренер Лев Псахіс - один з найбільших фахівців в цій області. У цій книзі ви знайдете безліч яскравих атак і захоплюючих комбінацій. Докладні коментарі сусідять в книзі Псахіс з простими, але мудрими практичними порадами. Легкий і витончений стиль викладу - приємний бонус читачу. Всі поєдинки згруповані в залежності від граємого дебюту або характеристик пішакової структури. У кожному розділі присутні приклади для самостійного вирішення, так, що читач повною мірою відчує свою залученість в процес. Лев Псахіс двічі виграв чемпіонат СРСР до переїзду в Ізраїль, де він також двічі був національним чемпіоном. У своїй тренерській кар'єрі автор працював з багатьма відомими гравцями, включаючі Гаррі Каспарова і сестер Полгар.
    

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Что должен каждый знать о миттельшпиле (Тарраш З.)
    Книга видатного шахіста, літератора і педагога Зігберта Тарраша присвячена найбільш захоплюючою стадії партії - мітт..
215 грн
Гроссмейстерский репертуар. Славянский треугольник. Репертуар за черных (Щербаков Р.)
   Книга гросмейстера Руслана Щербакова присвячена об'ємному і змістовному розгалуженню слов'янського захисту - одного з найпопуля..
900 грн
Сицилианский миттельшпиль. Атаки на разных флангах (Якович Ю.)
   Як навчитися добре грати Сицилійський захист? Можна взяти дебютні довідники, спробувати вибрати і запам'ятати потрібні варіанти..
540 грн
Play the Open Games as Black (John Emms)
  Джон Эммс - один из сильнейших гроссмейстеров Англии и опытный тренер. Он также является искусным и разносторонни..
370 грн
Chess Structures. A Grandmaster guide
  ..
870 грн
Шахи для малюків
 Книга состоит из двух частей. В первой - 14 глав. Главные герои - бегемотики Гипончик и Зевушка учатся играть и играют в ша..
70 грн
0
0