Книга "Російський сфінкс. Олександр Алехін (Воронков С.)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5953
Наявність:
Є в наявності

830 грн


Рік видання
2021
Палітурка
Тверда
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Нова робота відомого шахового історика та письменника Сергія Воронкова – це книга-одкровення, книга-сенсація! Перед нами по суті перша серйозна спроба осмислити загадку особистості легендарного чемпіона світу Олександра Альохіна. Вирушаючи у дорогу, автор навіть не уявляв собі, що на нього чекає. Він просто скрупульозно вивчав та зіставляв документи та свідчення очевидців – ті, що були відомі, та ті, що йому самому вдалося знайти (серед них – чимало унікальних). Результат здивував: образ "російського сфінкса" вийшов мало схожим на той, до якого ми всі звикли. Він набагато складніший, внутрішньо суперечливіший і трагічніший – втім, як і в багатьох інших російських геніїв, чиє життя переїхало «червоне колесо». У чомусь викликає захоплення, у чомусь співчуття, а в чомусь і неприйняття...

Книги

Рік видання
2021
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
544
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Олександр Алехін: партія з долею (Землелова С.)"
Олександр Альохін – геній комбінацій, рекордсмен з гри наосліп, єдиний не переможений за життя чемпіон світу. Людина з важкою і не..
390 грн
Книга "Практичний репертуар для чорних. Кf6, g6, d6. Англійське, Реті, Пірца-Уфімцева та інші. Том 1 (Корнєв А.)"
У першому томі своєї роботи гросмейстер Олексій Корнєв розпочинає розгляд дебютного репертуару для чорних на основі перших ходів K..
690 грн
Книга "Макс Ейве: життя та гра (Ліндер І.М., Ліндер В.І.)"
Макс Ейве (1901-1981) - 5-й чемпіон світу з шахів (1935-37). Серед шахових професіоналів він багато років мав славу любителя, а се..
340 грн
Книга "Кінь Калігули. Шахові есе (Сосонко Г.)"
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) – міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського..
510 грн
Книга "Тоді. Шахові есе (Сосонко Г.)"
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) – міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського..
510 грн
Книга "Основи шахової стратегії (Ларс Бо Хансен)"
У більшості книг, присвячених позиційній грі, наголошується на конкретні аспекти шахової стратегії, але у відомого датського гросм..
480 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber