Книга "Практичний репертуар 1.d4: Староіндійська, Грюнфельд та ін. Том 2 (Корнєв А.)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5902
Наявність:
Є в наявності

690 грн


Автор
Корнєв А.
Рік видання
2014
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

У другому томі своєї роботи гросмейстер Олексій Корнєв продовжує дослідження дебютних систем, що виходять після 1.d2-d4. У цій книзі розглядаються  відповіді чорних, пов'язані з фіанкетуванням королівського слона. Основну увагу приділено таким популярним дебютам, як захист Грюнфельда та Староіндійський захист. Також докладно розбираються такі відповіді на 1.d2-d4, як 1...d6 і 1...g6. Причому в першому випадку білі відповідають 2.e2-e4 і на дошці виникає захист Пірца-Уфимцева.

Ця книга буде корисна і шахістам, які грають 1.e2-e4. Як і в першому томі, при виборі схем гри за білих автор насамперед орієнтується на надійність та практичність.

Ця книга розрахована на широке коло шахістів, в ній знайдуть для себе корисні рекомендації як гросмейстер, так і шахіст 1 розряду.

Книги

Автор
Корнєв А.
Рік видання
2014
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
288
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Подорож у шахове королівство (Авербах Ю., Бейлін М.)"
Автори книги, гросмейстер Ю.Авербах та майстер М.Бейлін добре знайомі любителям шахів. У цій книзі на читача чекає захоплююча подо..
560 грн
Книга "Шахові горішки. Підручник шахових комбінацій (Журавльов Н.)"
Даний посібник призначений для широкого кола любителів шахової гри. Його завдання - допомогти розвинути шахістові комбінаційний зі..
410 грн
Книга "Підручник шахових комбінацій. Том 2 (Іващенко С.)"
Як і в першій книзі, навчальний матеріал згрупований за розділами у порядку зростання складності.Можна оцінити вивчення кожного ро..
560 грн
Книга "Граємо проти сицилійського захисту (Корнєв А.)"
У цій книзі гросмейстер Олексій Корнєв пропонує білим повний дебютний репертуар проти Сициліанського захисту. Як основну зброю він..
690 грн
Книга "Грай, як я! Як стати гросмейстером у 14 років (Олександра Костенюк)"
Унікальна подія у книжковому світі, яку не повинен пропустити жоден поціновувач шахів, - книга однієї з найвідоміших шахісток план..
510 грн
Книга "Підручник шахової стратегії (Котов А.)"
Книга видатного гросмейстера та чудового шахового літератора А.Котова, присвячена найважливішим принципам стратегії. Так вийшло, щ..
460 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber