Подарунковий сертифікат на 300 грн.

Артикул:
3095
Наявність:
Є в наявності

300 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Правила використання подарункового сертифіката
Подарункові сертифікати інтернет- магазину chess-stock.com
1. «Подарунковий сертифікат» не є цінним папером або платіжним документом.
2. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту інтернет- магазину chess-stock.com зі знижкою, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.
3. Право використання «подарункового сертифіката» належить особі, яка його висуває. «Подарунковий сертифікат» має вигляд карти, на яку нанесений її індивідуальний код, який не повторюється.
4. Термін дії «подарункового сертифіката» вказано на карті.
5. Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях. Номінали сертифікатів: 200 гривень,300 гривень, 400 гривень, 500 гривень.
6. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його індивідуальний код.
7. «Подарунковий сертифікат» не є іменним.
8. Оформляючи замовлення з використанням сертифіката, покупець повинен повідомити менеджеру серійний номер «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення.
9. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару готівкою.
10. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.
11. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.
12. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.
13. При покупці однієї одиниці товару обмежень по використанню кількох сертифікатів не існує.
14. Адміністрація інтернет-магазину chess-stock.com має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.
15. Адміністрація інтернет-магазину chess-stock.com залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифіката».

 


Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Подарунковий сертифікат на 400 грн.
Правила використання подарункового сертифіката Подарункові сертифікати інтернет- магазину chess-stock.com 1. «Подарунковий серти..
400 грн
Подарунковий сертифікат на 500 грн.
Правила використання подарункового сертифіката Подарункові сертифікати інтернет- магазину chess-stock.com 1. «Подарунковий серти..
500 грн
Набір каменів для Go
Набір каменів для ГО, виготовлений із синтетичної смоли.У наборі 181 чорний камінь та 180 білих каменів.Діаметр каменю - 23 мм, то..
750 грн
Вінілова дошка для Go
Дошка для GO має розміри 51х51 см, виготовлена ​​з товстого вінілу.Згортається, тому легко зберігати та переносити.Має сітку 19x19..
200 грн
Лідер продажів!
Дерев'яна коробка для зберігання фігур
Дерев'яна коробка для зберігання фігур
Коробка виготовлена з натурального дерева, ретельно відшліфована та відполірована. Усередині є два відділення для білих та чорних ..
630 грн
Лідер продажів!
Залікова книжка спортсмена
Залікова книжка спортсмена
..
35 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber