Победный дебютный репертуар для юных чемпионов. Полный курс

Артикул:
2668
Наличие:
В наличии

380 грн


    Як вибудовують свій дебютний репертуар шахісти-аматори та шахісти вищої кваліфікації?

     Гросмейстери вибирають дебюти, виходячи з практичних міркувань, з огляду на своє вміння атакувати і захищатися, грати ендшпіль, бути готовим (або неготовим) до тривалої боротьби.

    Любителі найчастіше просто наслідують своїх кумирів і вважають за краще популярні зараз на вищому рівні системи. Більш безглуздого підходу важко собі уявити! Модні системи постійно удосконалюються, в них регулярно застосовуються складні новинки - їх механічне повторення не зможе допомогти домогтися високих результатів.

     У той же час існують коректні, підступні для суперника дебюти, які в наш час з різних причин відійшли на задній план. Саме з таких дебютів найвигідніше створювати свій репертуар майбутнім чемпіонам. Ця книга пропонує шахістам ретельно продуманий і вже збудований повний дебютний репертуар, що допомагає домагатися турнірних перемог, заганяючи суперників в добре вивчені позиції з продуманими планами гри.

Для ширшого кола любителів шахів.

 

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Шахматная школа Акибы Рубинштейна
Геніальний польський гросмейстер Акіба Рубінштейн зробив значний внесок в розвиток шахового мистецтва. Принципи позиційної шко..
180 грн
Шахматный практикум для совершенствующихся. Развивайте фантазию и расчет! Предисловие Давида Навары
   Підручник, який ви тримаєте в руках, автор готував довго і ретельно, відбираючи найбільш методично цінні, повчальні і цікаві по..
420 грн
1...f5. Универсальная Голландская защита
   Книга гросмейстера Володимира Маланюка і міжнародного майстра і журналіста Пентра Марусенко розрахована на широке коло читачів...
450 грн
Секреты практических шахмат
   На Заході ця книга гросмейстера Джона Нанна - претендента на світову корону, олімпійського чемпіона в складі збірної Англії і з..
500 грн
Дебют Эльшада-2 или универсальный репертуар для быстрых шахмат и блица
У вас есть ограниченное время на изучение шахмат, и большая его часть уходит на зубрежку дебютных вариантов? Вот решение: удивите ..
360 грн
Шахматная тактика для совершенствующихся
   Сильному шахісту необхідно бути, серед іншого, майстерним тактиком. Видатний гросмейстер і досвідчений тренер Лев Псахіс - один..
490 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0