Книга "Петросян. Рік за роком. Том 1 (1942-1962) (Тибор Карої и Тигран Гезалян)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5934
Наявність:
Є в наявності

870 грн


Автор
Тибор Карої и Тигран Гезалян
Рік видання
2021
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Міжнародний майстер Тібор Каройї та майстер ФІДЕ Тігран Гєзалян підготували капітальну працю (у двох томах), присвячену життю та творчості 9-го чемпіона світу з шахів Тіграна Петросяна. У Томі 1 (1942-1962) розповідається про дитячі роки Петросяна, починаючи з воєнних років, успіхи в чемпіонатах Грузії та Вірменії, про перетворення його на шахіста світового рівня (олімпійське золото). Завершальний рік – перемога на знаменитому турнірі претендентів на Кюрасао-1962.

Автори із залученням сучасних комп'ютерів піддали глибокому аналізу 148 повних партій та фрагментів, дали характеристику майже всім відомим партіям Петросяна за цей період на тлі руху по турах у кожному турнірі та матчі. Дуже мало з наведених партій детально вивчалися раніше, але й тоді в книзі дається істотно покращений аналіз.

Серед противників Петросяна у Томі 1 - чемпіони світу та претенденти Фішер, Таль, Спаський, Ботвинник, Смислів, Ейве, Корчний та Бронштейн, а також Керес, Геллер, Бенко, Полугаєвський, Решевський, Тайманов, Котов, Глігорич та ін. Окрему увагу приділено його тренерам - Ебралідзе, Ліліенталю та Болеславському.

Наводяться рідкісні фотографії із приватних колекцій шахістів Грузії та Вірменії, багато з яких раніше не публікувалися.

Книги

Автор
Тибор Карої и Тигран Гезалян
Рік видання
2021
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
464
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Метеори. Яскраві імена в історії шахів (Авербах Ю., Верховський Л.)"
У книзі розповідається про найталановитіших шахістів, які метеорами промайнули на багатому шаховому небосхилі. Вони не встигли взя..
430 грн
Книга "Шахи на сцені та за лаштунками (Авербах Ю.)"
«Сподіваюся, ця збірка дозволить читачеві не лише познайомитися з моєю творчістю, а й краще пізнати нашу велику гру. У якій, за сл..
430 грн
Книга "Міжнародний шаховий турнір у Москві 1925 (Боголюбов Є.)"
Один із найбільш легендарних турнірів в історії шахів. Сузір'я імен: перше місце - Є. Боголюбов, друге - Ем. Ласкер, третє - Х.Р. ..
480 грн
Книга "Російський сфінкс. Олександр Алехін (Воронков С.)"
Нова робота відомого шахового історика та письменника Сергія Воронкова – це книга-одкровення, книга-сенсація! Перед нами по суті п..
830 грн
Книга "Олександр Алехін: партія з долею (Землелова С.)"
Олександр Альохін – геній комбінацій, рекордсмен з гри наосліп, єдиний не переможений за життя чемпіон світу. Людина з важкою і не..
390 грн
Книга "Практичний репертуар для чорних. Кf6, g6, d6. Англійське, Реті, Пірца-Уфімцева та інші. Том 1 (Корнєв А.)"
У першому томі своєї роботи гросмейстер Олексій Корнєв розпочинає розгляд дебютного репертуару для чорних на основі перших ходів K..
690 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber