Настільна гра Мафія (Granna)

Артикул:
N0054
Наявність:
Є в наявності

499 грн


В коробці
21 жетон з персонажами; 30 карт подій; правила
Вік
8+
Мова
Українська
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Мафія гра. Мафія проти поліції

Один гравець стає магістром-ведучим, інші беруть таємні жетони. Хтось буде поліцейським, хтось - мафіозі, а хтось - агентом. За будь-якої кількості гравців один з них обов'язково буде агентом.

Перебіг гри

Кожен раунд складається з 3-х фаз:

  1. Діяльність агента

Всі гравці заплющують очі. Магістр наказує агенту відкрити очі. Агент вказує на будь-якого гравця, і магістр показує йому жетон цього гравця. Отримавши інформацію, агент заплющує очі.

  1. Таємна зустріч мафії

Ведучий наказує мафіозі відкрити очі. Мафіозі вказують пальцями на одного з гравців із заплющеними очима. Цей гравець уважається вбитим, він вибуває з гри.

  1. Нарада поліції

Усі гравці відкривають очі, починаються обговорення. Аргументуючи і дискутуючи, вони вираховують мафіозі. Справжні мафіозі прикидаються поліцейськими й намагаються всіх заплутати. Потім усі вказують на підозрюваних. Двоє підозрюваних з найбільшою кількістю голосів виступають з промовами на свій захист. Гравці знову голосують. Той, на кого вкаже більшість, вибуває з гри.

Кінець гри

Поліцейські й агент перемагають, якщо вибули всі мафіозі. І навпаки: мафія перемагає, якщо їй вдається усунути всіх ворогів.

Просунутий режим гри

У грі використовуються карти дій. На початку гри магістр відбирає карти дій, показує їх гравцям і розповідає, як вони можуть бути використані. Він перетасовує відібрані карти разом з нейтральними картами-пустушками й роздає гравцям по одній карті. Карти дій дозволяють урятуватися (залишитися в грі) після наради поліції або зустрічі мафії, завербувати поліцейського до лав мафії, помінятися жетонами з іншим гравцем, убити обраного гравця з-за рогу тощо.

Настільні ігри

В коробці
21 жетон з персонажами; 30 карт подій; правила
Вік
8+
Гравців
7 - 22
Час партії
30 - 90 хвилин

Книги

Мова
Українська
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Настільна гра Суперфермер (Granna)
Тваринний світ на фермі. Як грати?Гравці стають фермерами і займаються розведенням тварин. Щоб перемогти в грі, треба раніше супер..
899 грн
Настільна гра Суперфермер в стилі Ранчо (Granna)
ІГРОВИЙ ПРОЦЕСНа початку гри учасники вибирають стартові ферми (два гекси одного кольору) на краях поля та розміщують на..
549 грн
Настільна гра Монстри, до шафи! (Granna)
Вночі страшні монстри вилазять з шафи. Діючи спільно, гравці повинні загнати їх назад. Настільна гра «Монстри, до шафи!» дозв..
499 грн
Настільна гра Палички (Granna)
Ця гра-головоломка підійде для одного або більше гравців і стане чудовим подарунком для дітей від 3 років, які люблять розвивати с..
349 грн
Настільна гра Суперфермер: міні-версія (Granna)
ІГРОВИЙ ПРОЦЕСНа старті учасники отримують по одному жетону кролика. Гравці ходять по черзі. Активний гравець може обміняти тварин..
399 грн
Настільна гра За грибами в чарівний ліс (Granna)
В основі гри - бродилка, гравці по черзі кидатимуть кубик і переміщуватимуть свою фігурку на вказану кількість кроків. У лісі на с..
899 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber