Настільна гра Еліас. Дорожня версія (Alias) Tactic

Артикул:
N0022
Наявність:
Є в наявності

349 грн


В коробці
50 двосторонніх карток;блокнот для записів із зображенням ігрового поля;пісочний годинник;олівець;правила гри
Вік
7+
Мова
Українська
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

У грі всього 50 карток, зате компактні розміри коробки дозволять узяти гру з собою та пограти в гостях або на вилазці.

КЛАСИЧНА ГРА НА ПОЯСНЕННЯ СЛІВ

«Еліас, або Скажи інакше» - творча настільна гра для великої компанії. Придумана в 1995 році, гра «Alias» вже встигла стати справжньою класикою. Учасникам пропонується позмагатися в поясненні і відгадуванні слів. До складу гри входить безліч карток – по вісім слів на кожній. Успіхи гравців фіксуються на спеціальному треку. Гікач хотів би додати, що ця гра не тільки посприяє веселому проведенню часу, але ще і може виявитися неймовірно корисною при вивченні іноземної мови, якщо гравці домовляться пояснювати слова цією ж мовою.

ІГРОВИЙ ПРОЦЕС

Учасники гри діляться на команди, в командах повинно бути мінімум по дві людини. Команди ходять по черзі. Пояснюючий бере в руки картки. На поділках треку вказані цифри: число, яке займає фішка на розподілі - це і є номер слів на картках, які потрібно пояснити іншими словами. Далі пісковий годинник перевертається, і ведучий починає пояснювати слова, а члени його команди намагаються відгадати якомога більше слів за одну хвилину.

ПРОСУВАННЯ ПО ТРЕКУ

За кожне відгадане слово фішка команди просувається на одну поділку. Помилки пояснюючого та невідгадані картки змушують повернутися назад. Якщо команда проходить темні поділки, у наступному турі починається грабіж. Пояснюється шість карток без піскового годинника. У відгадуванні беруть участь всі команди. Таким чином, фішки команд поступово рухаються вперед. У грі перемагає та команда, чия фішка першою досягає фінішу.

Настільні ігри

В коробці
50 двосторонніх карток;блокнот для записів із зображенням ігрового поля;пісочний годинник;олівець;правила гри
Вік
7+
Гравців
3 - 16
Жанр
Асоціації
Час партії
30 - 45 хвилин

Книги

Мова
Українська
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Настільна гра Еліас для дітей. Дорожня версія (Alias Junior Travel) Tactic
У грі всього 50 карток, зате компактні розміри коробки дозволять взяти гру з собою і пограти в гостях чи на вилазці.«Alias ​​..
349 грн
Настільна гра Тако Кіт Коза Сир Піца (FeelIndigo)
Швидка карткова гра для веселої компанії. Настільна гра «Taco Cat Goat Cheese Pizza» була розроблена у 2018 році. Це дуже при..
240 грн
Настільна гра Вечірка мопсів (FeelIndigo)
Паті-гра «Вечірка мопсів»: позбутися мімімішних песиківНа початку гри учасники отримують по три закриті карти і накривають їх трьо..
230 грн
Настільна гра Квакнуті музики (FeelIndigo)
Квакнуті музики гра. Картковий філлер про дивакуватих музикантівШвидка карткова гра про створення музичної групи. Настіл..
210 грн
Настільна гра Казкові Краї (FeelIndigo)
ГРА КАЗКОВІ КРАЇ. КАРТКОВА КАРУСЕЛЬНа початку партії гравці отримують по сім карт. Вони ходять по черзі.Активний гравець може:взят..
560 грн
Настільна гра Пончевілля (Go Nuts for Donuts) FeelIndigo
Пончевілля гра: неподільні ласощіВелика таця з тістечками привернула вашу увагу! І ви неодмінно хочете скуштувати кожне! Але ..
480 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber