Настільна гра Двергар (Granna)

Артикул:
N0063
Наявність:
Є в наявності

1 699 грн


В коробці
ігрове поле; 45 карт проєктів; 32 жетони печей; 18 гномів; 15 карт подій; 8 жетонів-печаток; 8 жетонів для заміни ресурсів; 5 рівнів вагонеток; 4 планшети гравців; 4 кубики-маркери рівня тепла; 4 головні майстри; 4 круглі маркери для ведення рахунку; жетон з Сріблобородом; ресурси в ящиках; правила гри
Вік
12+
Мова
Українська
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Ігровий процес Dwergar

У грі ви зустрінете три основні типи дворфів;

  • шахтарі (оранжеві міпли);
  • ковалі (білі міпли);
  • інженери (фіолетові міпли).

Дії, доступні на ігровому полі, представники кожної з цих професій виконують у власній манері. Кожен гравець має змогу скористатися послугами цих дворфів.
Також на початку гри учасники отримують особливих дворфів-мастаків свого ігрового кольору. Це універсальні робітники, що однаково добре виконують будь-які завдання. Скористатися їхніми послугами може лише їхній господар.
Гра триває протягом декількох раундів, кожен раунд поділяється на дві фази.
Активна фаза:

  • поповніть пул доступних проєктів до 5 карт (якщо під час минулого раунду комусь вдалося видобути потрібні ресурси й виконати умови однієї або декількох карт проєктів, потрібно викласти нові карти);
  • виконайте 3 дії (використовуючи доступних дворфів, кожен з учасників активує відповідні зони на ігровому полі, отримуючи нові ресурси, покращуючи власні можливості або виконуючи карти проєктів);
  • понизьте рівень палу до нуля (під час раунду гравці будуть користатися особливими плавильними пічками, щоб уберегтися від непоправних наслідків, ці пічки необхідно регулярно охолоджувати).

Кінець раунду:

  • розкрийте нову карту події (іноді такі карти здатні відчутно вплинути на ігровий процес, значно полегшивши або ускладнивши його);
  • на треку раундів пересуньте відповідний маркер на одну поділку вперед.

Злагоджена й не дуже праця

Головна особливість гри полягає в тому, що на початку кожного ігрового раунду ви ніколи не будете знати напевне, послуги котрих з дворфів будуть вам доступні. Виставляючи дворфа на поле й виконуючи ту чи іншу дію, ви одночасно «звільнюєте від роботи» іншого дворфа.
Візьміть такого дворфа собі, щоб задіяти його пізніше. Але, якщо ви «звільнили від роботи» чужого дворфа-мастака, він повертається до свого господаря, зберігаючи в такий спосіб відданість власній гільдії.
Будьте обачливі, вибираючи дворфів і дії, намагайтеся виконати якомога більше карт проєктів, не забувайте стежити за рівнем палу у ваших плавильнях, і ви неодмінно досягнете успіху!

Настільні ігри

В коробці
ігрове поле; 45 карт проєктів; 32 жетони печей; 18 гномів; 15 карт подій; 8 жетонів-печаток; 8 жетонів для заміни ресурсів; 5 рівнів вагонеток; 4 планшети гравців; 4 кубики-маркери рівня тепла; 4 головні майстри; 4 круглі маркери для ведення рахунку; жетон з Сріблобородом; ресурси в ящиках; правила гри
Вік
12+
Гравців
2 - 4
Час партії
60 - 120 хвилин

Книги

Мова
Українська
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Настільна гра Маленький червоний капелюшок (SmartGames)
Маленький Червоний Капелюшок гра-лабіринт з чудовими компонентамиДане видання порадує гравців тривимірними пластико..
999 грн
Настільна гра Троє маленьких поросяток (SmartGames)
Троє маленьких поросят Гра-головоломка з чудовими компонентамиДане видання потішить гравців тривимірними пластиковими де..
999 грн
Настільна гра Спляча красуня (SmartGames)
Спляча красуня Делюкс гра-лабіринт з чудовими компонентамиДелюксове видання потішить гравців тривимірним пластиковим лабіринт..
999 грн
Настільна гра Замок логіки (SmartGames)
Логіка для наймолодшихДітки від трьох років будуть з радістю виконувати завдання з буклету, будуючи власний замок зі шпилями та ві..
899 грн
Настільна гра День та ніч (SmartGames)
День та ніч Гра-головоломка з чудовими компонентамиДане видання потішить гравців тривимірними різнокольоровими деталями...
1 199 грн
Настільна гра Колір код (SmartGames)
Дане видання порадує гравців незвичайними прозорими плитками з різнокольоровими геометричними фігурами.У комплекті 100 завдань різ..
899 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber