Морський бій

Наявність:
Продано

144 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

    Очень популярная игра. Надо расставить свои корабли (они бывают разные по размерам) на своем поле, но не показывать втором игроку. Затем, по очереди называют координаты ячеек поля. Если на этой клетке находится часть корабля противника, то он считается подбитым и игрок ходит дальше. Если весь корабль подбит, то он «тонет». Выигрывает тот, кто первым «потопит» все корабли противника.

 

    Дуже популярна гра. Треба розставити свої кораблі (вони бувають різні за розмірами) на своєму полі, але не показувати другому гравцю. Потім, по черзі називають координати клітинок поля. Якщо на цій клітинці знаходиться частина корабля супротивника, то він вважається підбитим і гравець ходить далі. Якщо весь корабель підбитий, то він «тоне». Виграє той, хто першим «потопить» всі кораблі супротивника.

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Лото классичне
    Популярная классическая игра. Каждый игрок вносит в банк плату, за что получает карточку с цифрами. Ведущий достает из мешочка..
163 грн
Ерудит український
    Элитная комплектация популярной игры «Эрудит». Суть игры заключается в создании слов по принципу кроссворда. Для этого использ..
192 грн
Дитячі шахові карти " Щасливі карти" (EDAMI)
Компанія "ЕДАМІ" представляє особливу колоду карток "Щасливі карти". Називаються вони так тому, що мета їх і полягає в тому, щоб в..
585 грн
Лідер продажів!
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Каркассон - нестаріюча класика настільних ігор. Гра вийшла далекого 2000 року. Вона справила справжній фурор у геймдизайні та сфор..
780 грн
Настільна гра Стежки Тукани (Trails of Tucana) Geekach Games
Швидка пригодницька гра з механікою «відкрий і намалюй» («Flip and Write»). Настільна гра «Trails of Tucana» вийшла в 2019 році. У..
700 грн
Настільна гра Sweet & Spicy. Битва котиків (Geekach Games)
Швидка карткова гра на блеф, суміш знаменитих «UNO» та «Вірю-не-вірю». Якщо ви шукаєте просту, але захопливу гру для сімейних поси..
475 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber