Книга "Макс Ейве: життя та гра (Ліндер І.М., Ліндер В.І.)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5964
Наявність:
Є в наявності

340 грн


Рік видання
2006
Палітурка
Тверда
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Макс Ейве (1901-1981) - 5-й чемпіон світу з шахів (1935-37). Серед шахових професіоналів він багато років мав славу любителя, а серед шахових любителів завжди вважався справжнім професіоналом. М'який і добрий за вдачею, чому сприяло і викладання в жіночому ліцеї, і дівоче царство в рідному домі (три дочки!), він ставав рішучим і безкомпромісним у шаховій боротьбі.

Шахи, математика, ЕОМ - «життєвий тріатлон» Макса Ейве, який зумів досягти успіху в кожній з цих областей завдяки особливому внутрішньому самоконтролю, вмінню вичленувати головне на даний момент і приголомшливою здатністю зосередити всі зусилля для досягнення мети. Іноді він відкладав притуплений «шаховий спис» і брався за відточений до блиску «спис літературний». Його роботи з теорії та практики шахів ставали бестселерами. І на сьогоднішній день вони вважаються класикою.

Книги

Рік видання
2006
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
255
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Кінь Калігули. Шахові есе (Сосонко Г.)"
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) – міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського..
510 грн
Книга "Тоді. Шахові есе (Сосонко Г.)"
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) – міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського..
510 грн
Книга "Основи шахової стратегії (Ларс Бо Хансен)"
У більшості книг, присвячених позиційній грі, наголошується на конкретні аспекти шахової стратегії, але у відомого датського гросм..
480 грн
Книга "Секрети гросмейстерських шахів (Макс Ейве, Вальтер Мейден)"
Книга, написана п'ятим чемпіоном світу з шахів Максом Ейве, присвячена відповіді на запитання: чому один шахіст рівня майстра і ви..
480 грн
Книга "Стратегія перемоги. Підручник для позиційної гри. Том 2 (І. Гельфер)"
Відомий ізраїльський тренер, який виховав низку гросмейстерів та майстрів, зібрав та систематизував численні приклади з класичних ..
760 грн
Книга "Шахи. Як навчити та захопити дітей. Частина 1 (Абрамов С., Касаткіна В.)"
Цей підручник допомагає вирішити складне та цікаве завдання: в ігровій формі відкрити дитині світ шахів, познайомити його з шахови..
240 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber