Лото классичне

Наявність:
Продано

163 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

    Популярная классическая игра. Каждый игрок вносит в банк плату, за что получает карточку с цифрами. Ведущий достает из мешочка плашки и называет число, которое на них написано. Если у игрока есть такое число на карточке, то он накрывает его фишкой. Выигрывает тот, кто первый накроет все числа на своей карточке. Победитель забирает банк. Существует несколько вариантов игры.

 

    Популярна класична гра. Кожен гравець вносить до банку плату, за що отримує картку з цифрами. Ведучий виймає з мішечка плашки та називає число, що на ній написано. Якщо у гравця є таке число на картці, то він накриває його фішкою. Виграє той, хто перший накриє всі числа на своїй картці. Переможець забирає банк. Існує декілька варіантів гри.

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Ерудит український
    Элитная комплектация популярной игры «Эрудит». Суть игры заключается в создании слов по принципу кроссворда. Для этого использ..
192 грн
Дитячі шахові карти " Щасливі карти" (EDAMI)
Компанія "ЕДАМІ" представляє особливу колоду карток "Щасливі карти". Називаються вони так тому, що мета їх і полягає в тому, щоб в..
585 грн
Лідер продажів!
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Каркассон - нестаріюча класика настільних ігор. Гра вийшла далекого 2000 року. Вона справила справжній фурор у геймдизайні та сфор..
780 грн
Настільна гра Стежки Тукани (Trails of Tucana) Geekach Games
Швидка пригодницька гра з механікою «відкрий і намалюй» («Flip and Write»). Настільна гра «Trails of Tucana» вийшла в 2019 році. У..
700 грн
Настільна гра Sweet & Spicy. Битва котиків (Geekach Games)
Швидка карткова гра на блеф, суміш знаменитих «UNO» та «Вірю-не-вірю». Якщо ви шукаєте просту, але захопливу гру для сімейних поси..
475 грн
Настільна гра Level 10. Десятий рівень (Geekach Games)
Кооперативний картковий філлер, оформлений у стилі восьмибітної відеогри. Настільна гра «Level Ten» - редизайн 2022 року швидкої к..
325 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber