Магнус Карслен. 30 учебных шахматных партий

Артикул:
2538
Наличие:
В наличии

230 грн


   Чемпіон світу Магнус Карлсен є безсумнівним лідером сучасних шахів. На відміну від більшості найсильніших гросмейстерів XXI століття, норвежець йде своїм власним шляхом, роблячи ставку не на «забійну» комп'ютерну підготовку дебютного репертуару, а на вміння розігрувати оригінальні позиції мітельшпіля і боротьбу в ендшпілі до останнього «патрона». Будучи прихильником позиційного стилю, М. Карлсен володіє незвичайною комбінаційною фантазією і відмінно відчуває динамічні ресурси боротьби. 30 партій М. Карлсена, включених в цю книгу, доставлять читачам чимале естетичне задоволення і являються чудовою школою сучасних шахів. В навчальних цілях партії розбиті за тематичними розділами.

 

 

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Секреты шахматных побед от великих гроссмейстеров
    Протягом всієї історії людства існували великі шахісти, котрі виділяються з безлічі гравців. Вони міняли сам вигляд шахової гр..
360 грн
1000 шахматных этюдов
   Книга містить 1000 обраних популярних шахових етюдів. Автор збірки, 14-кратний чемпіон світу з шахової композиції, міжнародний ..
450 грн
Победный дебютный репертуар для юных чемпионов. Полный курс
    Як вибудовують свій дебютний репертуар шахісти-аматори та шахісти вищої кваліфікації?      Гросмейстери вибирають дебюти, вих..
380 грн
Шахматная школа Акибы Рубинштейна
Геніальний польський гросмейстер Акіба Рубінштейн зробив значний внесок в розвиток шахового мистецтва. Принципи позиційної шко..
180 грн
Шахматный практикум для совершенствующихся. Развивайте фантазию и расчет! Предисловие Давида Навары
   Підручник, який ви тримаєте в руках, автор готував довго і ретельно, відбираючи найбільш методично цінні, повчальні і цікаві по..
420 грн
1...f5. Универсальная Голландская защита
   Книга гросмейстера Володимира Маланюка і міжнародного майстра і журналіста Пентра Марусенко розрахована на широке коло читачів...
450 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0