Комісійний магазин



99 франків (Фредерік Бегбедер)
Книга «99 франків» являє собою дотепну сатиру на рекламний бізнес, зухвале викриття божевільного і повного мінливості світу, в яко..
70 грн
Айвар Гіпсліс (Гіпсліс А.)
Ця книга - своєрідний творчий звіт про більш ніж 35-річну шахову діяльність міжнародного гросмейстера, заслуженого тренера А.Гіпсл..
50 грн
Владас Мікенас (Дворкович В. Я.)
Книга присвячена спортивному та творчому шляху найстарішого радянського шахіста, заслуженого майстра спорту, міжнародного майстра ..
50 грн
Едуард Гуфельд (Теплицький В.)
Книга присвячена творчості міжнародного гросмейстера, заслуженого тренера Е. Є. Гуфельда. Яскравий, самобутній стиль гри, талант ж..
50 грн
Книга Шаховий гурток в школі і піонерському таборі (Кост'єв А.Н.)
Методичний матеріал до роботи з дітьми.Як допомогти тренеру-початківцю вести заняття в шаховому гуртку школи, в якій послідовності..
80 грн
Олександр Константинопольський (Константинопольський О.)
Понад півстоліття віддав шахам міжнародний гросмейстер, заслужений тренер А.М.Константинопольський. Великий теоретик, тренер збірн..
50 грн
Олександр Зайцев (Архангельський Б.М., Кімельфельд Р.І.)
Талановитий шахіст міжнародний гросмейстер О.Зайцев прожив коротке, але яскраве життя, залишивши по собі чимало чудових партій. У ..
50 грн
Олександр Толуш (Толуш В.)
Книга розповідає про творчість видатного радянського гросмейстера А. Толуша, чиє самобутнє шахове мислення та яскравий комбінаційн..
50 грн
Ратмір Холмов (Холмов Р.)
Книга про творчість міжнародного гросмейстера Р. Холмова відкривається нарисом Є. Ільїна, в якому розповідається про життєвий та с..
50 грн
Теорія і практика шахової гри ( Эстрин Я.Б.)
У книзі узагальнено досвід та викладено систему методів підготовки до змагань, розглядаються питання стратегії та тактики шахової ..
120 грн
Шахи: наука, досвід, майстерність (Злотник Б.)
У книзі узагальнено досвід та викладено систему методів підготовки до змагань, розглянуто питання стратегії та тактики шахової гри..
80 грн
Шахові закінчення. Тури. (Авербах Ю.)
У цій книзі, яка включає понад 800 позицій, досліджуються різні види закінчень тури. Залежно від кількості та розташування пішаків..
200 грн
Невичерпні шахи
В книге рассказывается о различных гранях шахмат и шахматного творчества. В трех частях книги - "Ближе к спорту", "Ближе к искусст..
110 грн
Книга "Переслідування теми"
    Книга международного гроссмейстера по шахматной композиции, многократного чемпиона СССР В. Руденко представляет собой сборник ..
80 грн
Міжзональні турніри: Рига-79, Ріо-де-Жанейро-79
    В книге собраны все 308 партий двух межзональных турниров 1979 года — в Риге и Рио-де-Жанейро. Наиболее интересные поединки ри..
70 грн
Шаховий посібник тактики (Я. Сейраван)
Один из сильнейших шахматистов мира на ярких примерах демонстрирует тактические темы и комбинации. Используя классические ситуации..
450 грн
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber