Комікс Вражаючі Люди Ікс. Том 2. Чоловік Ікс (Fireclaw)

Артикул:
Q0024
Наявність:
Є в наявності

240 грн


Видавництво
Fireclaw
Автор
Чарльз Соул
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн
Він зібрався рятувати світ - подобається це світу чи ні! Але повернувшись з Астрального рівня, він припускається помилки, випадково прихопивши Протеуса - одного з найлютіших супротивників Людей Ікс! Що ми взагалі знаємо про зло? Чи вдасться Людям Ікс встояти проти Тіньового короля, коли вони лишились без важливого союзника? В той час над Лондоном нависає загроза, і Псайлок має вирішити чи варто довіритись незнайомцю, що кличе себе Ікс, або ж дозволити злу занапастити місто і людей. Пересиливши свої суперечки та вагання, ставши пліч-о-пліч з новим лідером, Людям Ікс доведеться зіткнутися з більш нещадним ворогом

Книги

Видавництво
Fireclaw
Автор
Чарльз Соул
Рік видання
2019
Палітурка
М'яка
Кількість сторінок
144
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Комікс Робін Гуд. Поцілунок злодія (Fireclaw)
Його ім'я відоме на весь світ. Шляхетний розбійник та захисник знедолених. Шервудський ліс став новим домом для Робіна Гуда, а лед..
90 грн
Комікс Капітан Америка. Том 1. Зима в Америці (Fireclaw)
В Америці зима! Понад 70 років Капітан Америка стояв на захисті цієї країни та її народу. Але після захоплення нації Гідрою, Кеп с..
240 грн
Комікс Єнот Ракета. Переслідування (Fireclaw)
Єнот Ракета останній зі свого роду: герой для слабких, чемпіон добрих справ, безстрашний піонер доблесті (і зброї). Але його життя..
220 грн
Комікс Дракула Брема Стокера (Fireclaw)
Тут починається ще досі нерозказана історія великого воїна князя Дракули та його посмертного існування. Я - професор Абрагам Ван Г..
290 грн
Комікс Конан-варвар. Життя та смерть Конана (Fireclaw)
В ім’я Крома, найвеличніший герой з мечем повертається на сторінки коміксів MARVEL! З незапам’ятних часів ...  прийшов Конан,..
270 грн
Комікс Візій. Трохи гірший за людину (Fireclaw)
Візій хоче бути людиною, а що є більш людським, ніж сім'я? Тож він повертається до старту - до лабораторії, де Альтрон створив йог..
240 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber