Комікс Громадянська Війна MARVEL (Mal`Opus)

Артикул:
Q0010
Наявність:
Продано

410 грн


Видавництво
Mal`Opus
Автор
Марк Міллар, Стів Мак-Нівен
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Злощасний Акт про реєстрацію

В результаті розбірок супергероїв і суперзлодіїв відбувається страшний вибух. На повітря злітає середня школа і всі будівлі навколо неї. Гине шість сотень мирних жителів - дітей і дорослих. Ця трагедія призводить до прийняття Акта про реєстрацію супергероїв. Тепер всі надлюди зобов'язані розкрити свої особистості, зареєструватися і офіційно працювати на уряд США. Незгодні будуть заарештовані.

Залізна людина проти Капітана Америки

Як не дивно, головним відмовником стає Капітан Америка. Він іде в підпілля і очолює антиурядовий опір. Лідером супергероїв що зареєструвалися стає Тоні Старк, Залізна людина. Він збирає навколо себе прихильників, не гребуючи навіть злочинцями, і починає клонувати загиблих супергероїв. До команди Залізної людини спочатку приєднується Людина-павук, але потім змінює своє рішення...

Битва вселенських масштабів

Починається справжня громадянська війна. І вже незрозуміло, хто правий, а хто винен. Надлюди зраджують один одного і перебігають на протилежний бік. Якщо, звичайно, їм не перебивають ноги і не ламають реактивну тягу вчорашні соратники. Битва абсолютно безглузда і нещадна. Але раптом Капітан Америка розуміє, що...

Книги

Видавництво
Mal`Opus
Автор
Марк Міллар, Стів Мак-Нівен
Мова
Українська
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
208
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Комікс MARVEL 1602 (Mal`Opus)
Комікс Marvel 1602 купити варто хоча б тому, що видання є унікальним графічним романом «величного і страхітливого» Ніла Геймана. В..
410 грн
Комікс Династія М MARVEL (Mal`Opus)
Династія М MARVEL комікс: кошмари Червоної ВідьмиДеякий час тому нестабільність Ванди вже ставала причиною загибелі декількох супе..
410 грн
Комікс Секретна війна MARVEL (Mal`Opus)
Секретна війна MARVEL комікс: Нік Фьюрі діяв!Що лишалося робити суворому голові ЩИТа, коли він дізнався про небезпечний зговір дек..
350 грн
Комікс Білки-вояки. Том 1 (Mal`Opus)
Історія, що оповідається в коміксі Squarriors, переносить читачів до постапокаліптичного світу, який люди покинули дуже давно і, з..
205 грн
Комікс Космічний Примарний Вершник (Mal`Opus)
Космічний Примарний Вершник комікс: Френк поспішає на допомогуКасл завжди знав, що Всесвіт недосконалий, і завжди вірив, що існує ..
260 грн
Комікс The Last of Us. Американські мрії (Mal`Opus)
The Last of Us. Американські мрії комікс: не ходіть за стіну, діти, ніколиУже 19 років минуло з тієї пори, коли вперше була виявле..
230 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber