Книга "Книга шахіста-початківця (Левенфіш Г.)"

20% на ЗСУ
Лідер продажів!
Артикул:
5940
Наявність:
Продано

590 грн


Автор
Левенфіш Г.
Рік видання
2017
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

    "Багато чого потрібно засвоїти любителю-початківцю, щоб вести шахову партію послідовно, технічно і без грубих помилок. Доведеться не раз «ворушити мізками», напружувати розум. Навчитися добре грати в шахи - нелегка і трудомістка справа. Завдання справжньої книги - полегшити читачеві процес та вдосконалення."
 Г.Я. Левенфіш

 "Книга начинающего шахматиста" Григорія Яковича Левенфіша - визнана класика і, мабуть, найкращий підручник з шахів для початківців будь-якого віку. По ній навчалися десятки тисяч шахістів, багато з яких стали гросмейстерами та чемпіонами світу. За допомогою цієї книги ви зможете побачити та оцінити всю красу великої гри.

 Перед вами зрозуміле та докладне керівництво, в якому є і теорія, і вправи різного ступеня складності, і приклади виграшних партій. Авторська методика допоможе вам розвинути шаховий зір та пам'ять, і ви навчитеся створювати свої власні комбінації. Читач повинен точно виконувати вказівки і до засвоєння матеріалу не забігати вперед. "Тихіше їдеш - далі будеш" - ця народна мудрість виправдається щодо книги. Для кого ця книга Книга призначена для тих, хто тільки починає осягати мистецтво шахової гри, та тих, хто хоче підвищити свою майстерність.

 Григорій Якович Левенфіш - шахіст, дворазовий чемпіон, видатний шаховий теоретик та літератор (серед його робіт "Теорія ладейних закінчень", написана у співавторстві з В.В.Смисловим). Його підручник з шахів - "Книга начинающего шахматиста (1957 р.) - визнана класика і універсальний посібник для початківців у будь-якому віці.

Книги

Автор
Левенфіш Г.
Рік видання
2017
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
400
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Міжнародні шахові турніри в Остенді (1907) та Санкт-Петербурзі (1914). Турніри чемпіонів (Зігберт Тарраш)"
Автор книги — видатний німецький гросмейстер, претендент на титул чемпіона світу та шаховий літератор. У книзі представлені дві зб..
565 грн
Книга "Ян Непомнящий. 30 переможних партій. Хід за ходом (Зенон Франко)"
У своїй новій книзі гросмейстер Зенон Франко глибоко аналізує 30 повчальних перемог Яна Непомнящего і велику кількість фрагментів,..
460 грн
Книга "Петросян. Рік за роком. Том 1 (1942-1962) (Тибор Карої и Тигран Гезалян)"
Міжнародний майстер Тібор Каройї та майстер ФІДЕ Тігран Гєзалян підготували капітальну працю (у двох томах), присвячену життю та т..
870 грн
Книга "Метеори. Яскраві імена в історії шахів (Авербах Ю., Верховський Л.)"
У книзі розповідається про найталановитіших шахістів, які метеорами промайнули на багатому шаховому небосхилі. Вони не встигли взя..
430 грн
Книга "Шахи на сцені та за лаштунками (Авербах Ю.)"
«Сподіваюся, ця збірка дозволить читачеві не лише познайомитися з моєю творчістю, а й краще пізнати нашу велику гру. У якій, за сл..
430 грн
Книга "Міжнародний шаховий турнір у Москві 1925 (Боголюбов Є.)"
Один із найбільш легендарних турнірів в історії шахів. Сузір'я імен: перше місце - Є. Боголюбов, друге - Ем. Ласкер, третє - Х.Р. ..
480 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber