Карлсен-Карякин. Матч за звание чемпиона мира по шахматам. Нью-Йорк 2016

Артикул:
2431
Наличие:
Нет в наличии

380 грн


Скидка 10% на книги с купоном Books10%

Книга присвячена одному з найяскравіших і напружених поєдинків за світову корону останніх десятиліть, під час якого шахи в нашій країні повернулися на телеекрани і перші шпальти центральних газет. Гросмейстер Лев Альбурт і майстер Джон Круміллер не тільки досконально проаналізували всі партії, а й зуміли піднести коментарі в зручній і повчальній формі. Велику допомогу авторам надав 14-й чемпіон світу Володимир Крамник, який докладно пояснює ключові моменти кожної партії, а також ділиться своїми міркуваннями про психологію боротьби на вищому рівні. Не випадково ця робота завоювала найвищу нагороду Союзу шахових журналістів США. 
Спеціально для російського видання передмову написав Сергій Карякін, який став після матчу в Нью-Йорку чи не найпопулярнішим спортсменом в Росії. Численні фотографії допоможуть читачеві поринути в атмосферу цього інтелектуального протистояння.
Для широкого кола любителів шахів.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0