Капіталіст. Бізнес без правил

Наявність:
Є в наявності

230 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

    Версия классической игры, где нарушаются все правила! Ироническая игра, в которой не только можно, но и нужно жульничать - "заимствования" денег у других игроков, рейдерство, махинации с предприятиями и любые другие варианты не честного ведения бизнеса. Заметки на игровом поле, специальные карты и правила, провоцируют открыть в себе хитрого авантюриста. Проверните аферу и получите вознаграждение, или понесите наказание, если Вас разоблачили!
    Как и в классической игре, покупайте предприятия, инвестируйте в разные бренды, собирайте ренту и заключайте выгодные сделки.
    Игра, несомненно понравится деловым людям с характером авантюриста, а также будущим финансовым гениям, которые могут позволить себе коррупцию только в игре!
    Увлекательная игра для всей семьи или веселой компании друзей!

 

    Версія класичної гри, де порушуються всі правила! Іронічна гра, в якій не тільки можна, але й треба махлювати - "позичання" грошей у інших гравців, рейдерство, махінації з підприємствами та будь-які інші варіанти не чесного ведення бізнесу. Замітки на ігровому полі, спеціальні картки та правила, що провокують відкрити в собі хитрого авантюриста. Проверніть аферу та отримайте винагороду, або понесіть покарання, якщо Вас викрито!
    Як і у класичній грі, купуйте підприємства, інвестуйте у різні бренди, збирайте ренту та укладайте вигідні угоди.
    Гра, без сумніву сподобається діловим людям із вдачею авантюриста, а також майбутнім фінансовим геніям, які можуть дозволити собі корупцію тільки в грі!
    Захоплююча гра для всієї родини або веселої компанії друзів!

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber