Как выиграть в дебюте. Вопросы несовременной шахматной теории (Одесский И.)

Артикул:
3184
Наявність:
Продано

590 грн


Автор
Илья Одесский
Рік видання
2020
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

    Міжнародний майстер і яскравий шаховий літератор Ілля Одеський по праву вважається найбільшим в світі експертом по системам 1.b3 і 1 ... b6.Не дивлячись на позірний спокій, ці початки надзвичайно гострі, отруйні і часто примушують суперника скласти зброю вже в дебюті! За останній час автор зіграв безліч нових партій і зняв безліч нових гросмейстерських скальпів, переступивши на головному ігровому порталі www.chess.com позначку 2700 пунктів ЕЛО, що відповідає рівню сильного гросмейстера.

    У своїй новій книзі І.Одесскій представляє напрацювання останніх років, які допоможуть вам громити суперників в дебюті і білими, і чорними!

Книги

Автор
Илья Одесский
Рік видання
2020
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
480
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Василий Иванчук. 100 побед гения шахмат.
Книга посвящена творчеству выдающегося шахматиста Василия Иванчука. Яркая самобытная игра, огромный талант и фанатичная преданност..
310 грн
Дебют Эльшада или универсальный репертуар для быстрых шахмат и блица (Немцев И.)
Відомий шаховий майстер та тренер Ігор Нємцев відкриває перед читачами абсолютно новий дебют Дебют Ельшада. У всі часи любителі ша..
360 грн
Моя система на практике (Нимцович А.)
    На книгах Німцовича навчалося не одне покоління шахістів, так як важко знайти інший такий чудовий підручник позиційної гри. Сп..
550 грн
Тайны мышления шахматиста (Котов А.)
 Книга видатного гросмейстера та блискучого популяризатора шахів Олександра Котова вже давно набула культового статусу. Розпо..
380 грн
Лідер продажів!
Мат в 3 хода (Ромашов А., Терлецкий О.)
Мат в 3 хода (Ромашов А., Терлецкий О.)
Шаховий посібник для початківців, задачки (мат в 3 ходи). Буде хорошим помічником для тренерів, котрі працюють з початківцями. М..
80 грн
Инициатива. Позиционная жертва
    В монографии достаточно широко рассматриваются важные вопросы ведения активной целенаправленной игры. Приведено большое количе..
330 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber