Фишер против Найдорфа. Сицилианская защита

Артикул:
1888
Наявність:
Продано

335 грн


Видавництво
Русский шахматный дом
Автор
Олег Стецко
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

Варіант Сицилійський захист 1.e4 c5 2.Nf3 d6 3.d4 cхd4 4.Nхd4 Nf6 5.Nc3 Nc6 6.Bc4 носить ім'я російського майстра Созіна, який ввів його в турнірну практику в 1929 році. Але головний внесок в дослідження цього варіанту вніс легендарний Роберт Фішер. Він не тільки включив його в свій дебютний репертуар, а й зробив основною зброєю проти варіанту Найдорфа 1.e4 c5 2.Nf3 d6 3.d4 cхd4 4.Nхd4 Nf6 5.Nc3 a6, найбільш популярного в сицилійському захист. І тому варіант 5 ... a6 6.Bc4 по праву повинен носити ім'я Фішера. Цим і обумовлено назву книги «Фішер проти Найдорфа».

Варіант пережив справжній бум після найсерйознішої обкатки в матчі за звання чемпіона світу 1993 року Каспаров - Шорт, де в якості опонента ідей Фішера довелося виступити самому Гаррі Каспарову. І тільки спортивне щастя допомогло чемпіону світу врятувати ряд важких позицій. Після цього «Варіант Фішера 6.Bc4» з'явився в репертуарі не тільки Каспарова, але й Топалова, Іванчука та інших відомих шахістів.

Книга побудована на партіях Фішера і Каспарова, що визначають розвиток варіанту, і підкріплена теорією, викладеною в доступній формі

Книги

Видавництво
Русский шахматный дом
Автор
Олег Стецко
Рік видання
2013
Мова
Російська
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
312
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо переглянути
Схожі товари
Шахматы. Практикум по тактике и стратегии (Джон Нанн)
  Книга є збіркою 300 вправ, розбитих за рівнями складності. Наприкінці на вас чекає таблиця відповідності балів, набран..
420 грн
Радар. Сборник шахматных комбинаций (Призант Я.)
Ласкаво просимо до чарівного світу шахових комбінацій!    За допомогою вправ по системі «Радар», які читач знайде книзі,..
295 грн
Меранский и Анти-Меранский варианты
   Ця книга - про дві популярні схеми в Слов'янському захисті: в Меранській і Анти-Меранській варіантах. Серед тих, хто ..
480 грн
Дебютный репертуар для лентяев
   Опытный тренер московской СДЮСШОР №54 Алексей Новицкий предлагает вашему вниманию универсальный дебютный репертуар как для люби..
180 грн
Как играть против сицилианской защиты. Том пятый. Гроссмейстерский репертуар (Б.Аврух, Я.Огард, К.Бауэр)
"Гросмейстерський репертуар" - нова серія високоякісних книг, написаних провідними шахістами світу. Базуючись на основних теоретич..
975 грн
Атака Торре. Дебютный репертуар за белых (Паллисер Р.)
Книга англійського міжнародного майстра Річарда Паллісера присвячена атаці Торре, названої на честь мексиканського гросмейстера, я..
350 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber