Как стать шахматным мастером

Артикул:
2311
Наявність:
Продано

350 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Мін. сума замовлення 200 грн
Безкоштовно на поштомат від 500 грн

   Книга чемпіона світу з шахів Макса Ейве - чудовий підручник для тих любителів, хто вже знайомий з правилами гри. Структура книги проста, а подача матеріалу дозована і грунтовно продумана - автор за професією педагог. Навчання будується на базі захоплюючих партій, детально прокоментованих і вибудуваних по наростанню складності. У книзі розглянуті всі основні позиційні принципи гри. Рекомендується любителям шахів як підручник, а викладачам для підбірки прикладів для занять.

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Шахматы. План в миттельшпиле (Яковлев Н.)
 Цей оригінальний шаховий підручник покликаний розвинути у читача стратегічні навички та, таким чином, підвищити його розумін..
440 грн
Шахматы. Ключ к победе
Книга предназначена для всех тех, кто сохранил веру в способность самосовершенствования и хочет повысить свою практическую силу. Е..
390 грн
Здравый смысл в шахматной игре (Ласкер Э.)
    Перед вами – одна из наиболее знаменитых работ в шахматной литературе, настоящий путеводитель для многих поколений ш..
190 грн
Понимание шахматной тактики (Ветешник М.)
Ця книга здобула визнання в Європі. Звертаючись до шахістів масових розрядів, автор вчить як наносити ефектні удари в дозрілих цьо..
470 грн
Шахматный учебник тактики
Один из сильнейших шахматистов мира на ярких примерах демонстрирует тактические темы и комбинации. Используя классические ситуации..
450 грн
Новоиндийская защита. Основная система 4.G3
Книга международного мастера Максима Четверика посвящена одной из самых популярных систем в закрытых началах – фианкетто 4.g3 прот..
420 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber