Книга "Граємо проти сицилійського захисту (Корнєв А.)"

20% на ЗСУ
Артикул:
5917
Наявність:
Є в наявності

690 грн


Автор
Корнєв А.
Рік видання
2015
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

У цій книзі гросмейстер Олексій Корнєв пропонує білим повний дебютний репертуар проти Сициліанського захисту. Як основну зброю він вибрав міцні позиційні схеми такі, як система Россолімо (1.e4 c5 2.Кf3 Кc6 3.Сb5), Московський варіант (1.e4 c5 2.Кf3 d6 3.Сb5+), біле фіанкетто 1.e4 c5 2.Кf3 e6 3.g3… Будь-який шахіст, який починає білими партію ходом 1.e2-e4, повинен насамперед бути готовим на всю зброю зустріти Сициліанський захист.
 Чим небезпечний дебют для білих? Справа в тому, що в основних варіантах Сициліанського захисту гра ведеться на зустрічних курсах, і часто білі ризикують не менше чорних, оскільки позбавлені можливості пристати до нічийної гавані, висушивши позицію численними розмінами фігур. Іншою обставиною, що утруднює вивчення Сициліанського захисту за білих, є той факт, що тут накопичено багато теорії, і далеко не кожен аматор шахів може знайти час вивчення численних розгалужень основних варіантів. Тому при написанні книги перед автором постало завдання вибору таких систем, які не вимагають від феноменальної пам'яті, що грає білими, але при цьому грунтуються на здоровій позиційній основі. Розглянуті в першій і другій частинах цієї книги система Россолімо і Московський варіант повністю задовольняють цим критеріям – вони не настільки об'ємні порівняно з варіантом Найдорфа.  До того ж білі будують свою гру на міцній позиційній основі, прагнучи якнайшвидшого розвитку фігур. І в багатьох варіантах вони розмінюють свого білопольного слона, який згодом міг би виявитися "поганим", оскільки центральний пішак e4 розташований на полі його кольору. У третій частині книги розглядаються різні другі ходи чорних крім 2…Nc6 та 2…d6. Тут найнебезпечнішим продовженням, безумовно, є 2…e6. Як дебютна зброя за білих вибрано популярне останнім часом 3.g3. Про силу цього ходу говорить той факт, що так часто грає чинний чемпіон світу Магнус Карлсен. На відміну від багатьох інших авторів книг з шахової теорії, які з деякою зневагою ставляться до партій, зіграних у заочних турнірах, Олексій Корнєв, перш за все, орієнтується на цінність партії для теорії аналізованого варіанта, незалежно від того, де вона була зіграна.

Книга розрахована на широке коло шахістів, в ній знайдуть для себе корисні рекомендації як гросмейстер, так і шахіст 1 розряду.

Книги

Автор
Корнєв А.
Рік видання
2015
Палітурка
Тверда
Кількість сторінок
336
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Книга "Грай, як я! Як стати гросмейстером у 14 років (Олександра Костенюк)"
Унікальна подія у книжковому світі, яку не повинен пропустити жоден поціновувач шахів, - книга однієї з найвідоміших шахісток план..
510 грн
Книга "Підручник шахової стратегії (Котов А.)"
Книга видатного гросмейстера та чудового шахового літератора А.Котова, присвячена найважливішим принципам стратегії. Так вийшло, щ..
460 грн
Книга "Сициліанська для любителів. Том 1 (Свєшніков Є.)"
Усі відібрані для книги теоретично важливі партії докладно прокоментовані, причому автор пояснює не тільки конкретні дебютні варіа..
560 грн
Книга "Сициліанська для любителів. Том 2 (Свєшніков Є.)"
Усі відібрані для книги теоретично важливі партії докладно прокоментовані, причому автор пояснює не тільки конкретні дебютні варіа..
560 грн
Книга "Граємо проти французького захисту (Євсеєв Д.)"
У цій книзі гросмейстер Денис Євсєєв пропонує новий шлях боротьби з французьким захистом на БУДЬ-ЯКІ порядки ходів чорних, що рано..
670 грн
Книга "Прискорена дебютна підготовка. Дебюти за білих (Воробйов Є.)"
У цій книзі представлені рідкісні та цікаві дебютні варіанти (за білих), які покликані швидко підготувати вас до партії чи змаганн..
615 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber