Гроссмейстерский репертуар. Славянский треугольник. Репертуар за черных

Артикул:
2720
Наличие:
В наличии

900 грн


   Книга гросмейстера Руслана Щербакова присвячена об'ємному і змістовному розгалуженню слов'янського захисту - одного з найпопулярніших сучасних початків. Слов'янський Трикутник, названий так по дебютному розташуванню чорних пішаків, характерний тим, що чорні не бажають пасивно відсиджуватися в обороні, а з перших ходів ризикують і провокують білих на ризик з метою перехопити ініціативу. Це - дебют для тих, хто любить живу обоюдогостру гру! Маючи багатий досвід застосування системи і маючи відмінні практичні результати, автор детально пояснює стратегічні ідеї та приділяє велику увагу конкретним нюансам. Універсальність розстановки дозволяє гравцеві чорними в значній мірі вирішити проблему дебютного репертуару проти ходу ферзевого пішака. Не приховуючи, що його симпатії на боці чорних, автор у той же час зберігає об'єктивність, і ті, кому доводиться стикатися зі Слов'янським Трикутником при грі білими, також можуть почерпнути з книги чимало корисного.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Сицилианский миттельшпиль. Атаки на разных флангах
   Як навчитися добре грати Сицилійський захист? Можна взяти дебютні довідники, спробувати вибрати і запам'ятати потрібні варіанти..
540 грн
Play the Open Games as Black
  ..
370 грн
Chess Structures. A Grandmaster guide
  ..
870 грн
Шахи для малюків
 Книга состоит из двух частей. В первой - 14 глав. Главные герои - бегемотики Гипончик и Зевушка учатся играть и играют в ша..
70 грн
Играй (не) как компьютер. Как добиться успеха в современных шахматах
    Нова книга авторитетного гросмейстера і тренера присвячена самому актуальному питанню: як зробити роботу з комп'ютером максима..
490 грн
Борьба стратегических планов. 75 современных партий
Автор книги, міжнародний майстер Максим Четверик, зачіпає важливий аспект теорії шахів, що стосується позиційної гри. У більшо..
480 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0