Ерудит український

Наявність:
Продано

192 грн


Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

    Элитная комплектация популярной игры «Эрудит». Суть игры заключается в создании слов по принципу кроссворда. Для этого используют фишки с буквами. Буквы имеют разную ценность в игре, в зависимости от частоты использования. Кроме того, на поле есть клетки, которые увеличивают ценность как отдельных букв, так и всего слова. Цель игры - набрать наибольшее количество баллов.

 

    Суть гри полягає у створенні слів за принципом кросворда. Для цього використовують фішки з літерами. Літери мають різну цінність у грі, в залежності від частоти використання. Крім того, на полі є клітинки, які збільшують цінність як окремих літер, так і всього слова. Мета гри — набрати найбільшу кількість балів.

Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Дитячі шахові карти " Щасливі карти" (EDAMI)
Компанія "ЕДАМІ" представляє особливу колоду карток "Щасливі карти". Називаються вони так тому, що мета їх і полягає в тому, щоб в..
585 грн
Лідер продажів!
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Настільна гра "Каркасон" (Carcassonne). Річка та Абат (Feelindigo)
Каркассон - нестаріюча класика настільних ігор. Гра вийшла далекого 2000 року. Вона справила справжній фурор у геймдизайні та сфор..
780 грн
Настільна гра Стежки Тукани (Trails of Tucana) Geekach Games
Швидка пригодницька гра з механікою «відкрий і намалюй» («Flip and Write»). Настільна гра «Trails of Tucana» вийшла в 2019 році. У..
700 грн
Настільна гра Sweet & Spicy. Битва котиків (Geekach Games)
Швидка карткова гра на блеф, суміш знаменитих «UNO» та «Вірю-не-вірю». Якщо ви шукаєте просту, але захопливу гру для сімейних поси..
475 грн
Настільна гра Level 10. Десятий рівень (Geekach Games)
Кооперативний картковий філлер, оформлений у стилі восьмибітної відеогри. Настільна гра «Level Ten» - редизайн 2022 року швидкої к..
325 грн
Настільна гра Голодна мавпа (Hungry Monkey) Geekach Games
Захопливий картковий філлер, в якому гравці наввипередки намагаються позбутися своїх карт. Настільна гра «Hungry Monkey» вийшла в ..
475 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber