Едуард Гуфельд (Теплицький В.)

Артикул:
КА024
Наявність:
Є в наявності

50 грн


Автор
Теплицький В.
Рік видання
1985
Всі характеристики
Безкоштовна доставка від 2500 грн при передоплаті
Усі види оплати
Акції знижки, подарукнки
Висока якість товару
Відправка в день замовлення
Мін. сума замовлення 200 грн

Книга присвячена творчості міжнародного гросмейстера, заслуженого тренера Е. Є. Гуфельда. Яскравий, самобутній стиль гри, талант журналіста та коментатора, тренерська діяльність здобули йому велику популярність у шаховому світі. У книзі представлені найкращі партії Гуфельда, його спогади та аналітичні статті. Нарис про спортивний шлях гросмейстера написаний журналістом В.Теплицьким, а у передмові до книги своїми враженнями про творчість Гуфельда діляться Г.Каспаров, М.Таль та М.Тайманов.

Книги

Автор
Теплицький В.
Рік видання
1985
Палітурка
М'яка
Кількість сторінок
192
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Шаховий посібник тактики (Я. Сейраван)
Один из сильнейших шахматистов мира на ярких примерах демонстрирует тактические темы и комбинации. Используя классические ситуации..
450 грн
Невичерпні шахи
В книге рассказывается о различных гранях шахмат и шахматного творчества. В трех частях книги - "Ближе к спорту", "Ближе к искусст..
110 грн
Книга "Переслідування теми"
    Книга международного гроссмейстера по шахматной композиции, многократного чемпиона СССР В. Руденко представляет собой сборник ..
80 грн
Міжзональні турніри: Рига-79, Ріо-де-Жанейро-79
    В книге собраны все 308 партий двух межзональных турниров 1979 года — в Риге и Рио-де-Жанейро. Наиболее интересные поединки ри..
70 грн
Теорія і практика шахової гри ( Эстрин Я.Б.)
У книзі узагальнено досвід та викладено систему методів підготовки до змагань, розглядаються питання стратегії та тактики шахової ..
120 грн
Шахові закінчення. Тури. (Авербах Ю.)
У цій книзі, яка включає понад 800 позицій, досліджуються різні види закінчень тури. Залежно від кількості та розташування пішаків..
200 грн
0
0
Запитуйте нас в Instagram Запитуйте нас в Viber