Двойной Ферзевый Гамбит

Артикул:
2448
Наличие:
В наличии

370 грн


Издательство
Андрей Ельков
Автор
Алексей Безгодов
Все характеристики
Скидка 10% на книги с купоном Books10%

Книга відомого теоретика і тренера гросмейстера Олексія Безгодова «Двойной Ферзевый Гамбит» - це спроба надати шахісту будь-якого рівня повний дебютний репертуар у відповідь на 1.d4. Чорні грають 1 ... d5 і на 2.с4 або 2.Cf3 відповідають 2 ... С5! Може здатися, що чорні недостатньо готові до негайної сутички в центрі, проте багато видатних гросмейстерів минулого і сьогодення (Ем. Ласкер, М. Ейве, П. Свідлер ...) досить успішно застосовували і застосовують цю схему. Навіть глибока підготовка білих не гарантує їм реальної переваги. Проробивши серйозну аналітичну роботу, автор пропонує ряд концептуальних новинок і висловлює надію, що «Подвійний ферзевий гамбіт» переверне Ваш погляд на сучасну теорію дебютів!

Книги

Издательство
Андрей Ельков
Автор
Алексей Безгодов
Год издательства
2016
Язык
Русский
Переплет
Твердый
Количество страниц
280
Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
Система Россолимо. Сицилианская защита
Теоретическая работа гроссмейстера Виорела Бологана посвящена системе Россолимо в сицилианской защите. Эта схема, долгое время счи..
295 грн
Grandmaster Repertoire: 1.e4 vs The Sicilian I
У цьому томі серії Grandmaster Repertoire — 1.e4, індійська суперзірка Parimarjan Negi займається страшним сицилійським Найдорфом,..
850 грн
P. Negi "Grandmaster Repertoire: 1.e4 vs The Sicilian II
У цьому томі серії Grandmaster Repertoire — 1.e4, аналізується багато складних сицилійських варіантів - Дракона, Раузера, Свєшнико..
850 грн
P. Negi "Grandmaster Repertoire: 1.e4 vs The Sicilian III"
У цьому томі серії Grandmaster Repertoire — 1.e4, автор забезпечує репертуар вищого класу проти систем Тайманова, Кана і Схевенінг..
850 грн
Set of 1.e4 vs. Sicilian - 3 Volumes by Parimarjan Negi
Набір з 3 книг серії Grandmaster Repertoire: 1. 1.e4 vs The Sicilian I  - Quality Chess, 2015, 360 сторінок, м'яка обкладинка 2. 1..
2550 грн
Negi Parimarjan " 1.e4 vs The French, Caro-Kann and Philidor"
У репертуарі Grandmaster - 1.e4 індійська суперзірка Parimarjan Negi представляє власний репертуар світового класу. Спираючись на ..
850 грн
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Установить не сейчас
0
0